forbot
Allbiz
Premium Business
Отзывов: 0
Престиж Продукт, ТОВ
+38 (068) 372-63-11
  • Престиж Продукт, ТОВ
  • Статьи
  • Кофе
  • Пити каву - значить насолоджуватися життям

Пити каву - значить насолоджуватися життям

Информация актуальна: 25-01-2018

Запах свіжозвареної кави завжди діяв позитивно на настрій і загальне самопочуття людини, стимулюючи вироблення гормонів щастя!Прислухайтеся до своїх власних відчуттів, коли заходите, наприклад, у великий торговий центр, і там є лавка, де готують каву! Цей запах приваблює людей, розслаблює і створює таку атмосферу комфорту і затишку, що виходити на галасливу і холодну вулицю якось не хочеться ... От і ходять, навколо так близько, і чоловіки і жінки, заходячи в яскраві бутики, тим самим піднімаючи продажу їх щасливим власникам! Все це завдяки аромату - самому коханому, тонкому і омріяного на Землі! Кава відносять до напоїв, які люблять, практично, все. Хтось обмежується однією чашкою, наприклад, за сніданком, а для деяких кави перетворюється практично на наркотик, без якого людина просто не може нормально працювати. Людей, часто п'ють каву, називають кавоманами. Якщо бути відвертим, то з усіх пристрастей, пристрасть до кави - сама ароматна, смачна і навіть, в деякій мірі, корисна!

 

У чому ж плюси вживання кави? Якщо кількість випитої кави в день не перевищує 6-ти чашок, то Вас можна сміливо привітати! Ви менш схильні до ряду захворювань, і навіть зможете прожити довше!

 

Протягом тринадцяти років, одні з найвідоміших з американських вчених досліджували більше ніж 400 тисяч людей різної статі, в межах від 40 до 52 років, в результаті чого прийшли до досить цікавого висновку. Було виявлено, що ніякого зв'язку між легким вживанням кави і небезпечними онкологічними захворюваннями зовсім немає.

«Ми спостерігали за дуже різними людьми, що вели як здоровий і вельми позитивний образ життя, так і наповнений досить шкідливими звичками, - говорить дослідник Ніл Фрідман зі знаменитого Національного інституту здоров'я. - Довгоочікуваний позитивний ефект від солодкого пристрасті до свіжозвареної кави виявлений як у досліджуваних чоловіків, так і у тих же жінок різної вагової комплекції і різноманітного способу життя ».

 

«Раніше вживання кави вважалося досить несприятливим для здоров'я, але сьогодні, нові дослідження показують, - що свіжозварений кави ніяк не може зашкодити, а в більшості випадків навіть позитивно впливає на загальний стан людського організму, - пояснює професор епідеміології, легендарний Жанін Генкінгер, який співпрацює з Школою охорони здоров'я при кузні західних знань - Колумбійському університеті в Нью-Йорк Сіті. - А найбільшу користь може принести простий чорний кава без добавок. Це пов'язано з тим, що саме вершки і цукор, в більшості випадків, роблять негативний вплив на організм людини ».

 

Нейробіологи відзначили, що свіжозварений кава корисна для нашого мозку, оскільки запобігає ризику розвитку розладів, пов'язаних з різними віковими змінами. Саме кави надає стимулюючу дію на організм.

 

Цікавою є абсолютно реальна історія про людину, яка щодня випивав до 40 чашок кави (!) І дожив ... до 114 років. Прихильники кави зазвичай ілюструють цим прикладом користь від свого улюбленого напою, а ті, хто перебувати «по той бік барикади» стверджують, що якби людина не пив кави, то міг би прожити ще довше ...

 

Як стверджують дослідники: "кофеїн в досить розумних дозах навіть покращує роботу нашої серцево-судинної, а також нервової систем. При цьому, не тільки кофеїн, але й інші речовини, що так само містяться в свіжозвареної кави. Але! У величезних дозах кофеїн небезпечний ! Так як буде учащати наше серцебиття, а отже збільшувати тиск.

 

У такому випадку, на захист улюбленого напою, наважусь помітити, що кожен (навіть корисний!) Продукт буде небезпечний, якщо вживати його в надмірній кількості! Хороший приклад - мед! Незважаючи на його цілющі властивості, надмірне вживання цього продукту може викликати алергію і перенасичення організму вуглеводами, якщо з'їсти цілу баночку за один присід! Можуть страждати різні органи - печінка, нирки і т.д. Передозування меду обіцяє серйозними проблемами,починаючи від проблем з підшлунковою залозою і закінчуючи на цукровий діабет. Адже мед - це насамперед ліки, які потрібно вживати в міру і тоді його цілющі властивості благотворно будуть впливати на наш організм.

 

Те ж саме ми можемо сказати і про каву! Пийте його в міру, нехай хвилини кавового насолоди принесуть Вам не тільки натхнення, а й користь!

 

Співробітники кафедри вищої нервової діяльності біологічного факультету МДУ відзначили, що кава робить індивідуальний ефект на кожну людину, так як є антагоністом рецепторів нашого мозку, а значить може активувати процеси в організмі, а потім гальмувати їх. Пийте каву і насолоджуйтеся!

Описание

Полезная информация на тему Пити каву - значить насолоджуватися життям от компании Престиж Продукт, ТОВ в разделе Статьи.