Кава "Мокка" мелена дрібний помол 75 г

Кава "Мокка" мелена дрібний помол 75 г

Характеристики
Ароматизатор
Мокка
Вага
100г
Країна походження кави
Індія і Уганда
Рейтинг:
На складі

На складі 43.70

43.70 грн.

Без ПДВ: 43.70 грн.У торгової марки «Кофефан» є дуже цікава лінійка продуктів, в яку ходять пропозиції з азіатських країн-експортерів кавових зерен. Однією із самих цікавих пропозицій є «Coffeefan Мокка». Це поєднання какаобобів з Азії і Африки. Купаж індійської та угандійської робусти. Це однозначно міцний напій, з цікавим оригінальним смаком. Розглянемо його детальніше.

Робуста Індії на думку спеціалістів — це один з найсмачніших сортів робусти взагалі, а її африканська сестра є еталоном для визначення смаку на Лондонській товарній біржі. Композиція з цих з сортів кави має декілька унікальних характеристик. По-перше: напій буде досить міцним; по-друге: смак буде з чітко вираженою гірчинкою, кислинка не відчувається; по-третє: пінка буде чудова; по-четверте: аромат буде досить слабким. Ну і останнє, в нотках напою будуть присутні вишневі і шоколадні відтінки. Це напій для тих, хто полюбляє гірку і міцну каву. Щоб урізноманітнити смак у напій додають вершки.

Для цієї композиції можна використовувати всі доступні способи приготування. Заварити в кавоварці, в джезві, кемексі. А можна просто запарити у філіжанці. Довший період приготування робить більш насичений смак.

«Coffeefan Мокка» продається у зернах і меленому варіанті. На виробництві зерна змелено до дрібної секції. Тому будь-який метод заварювання непогано розкриє смакові характеристики.

Упаковка мелених зерен має типовий для кави обʼєм 250 г. Особам з хворими судинами і серцем краще уникати споживання цього варіанту напою.

Купуйте продукцію ТМ Кофефан у фірмових магазинчиках і торгових мережах по всій території України. Зрештою, залишайте замовлення через корзину сайту. Бажаємо доброго ранку і смачного сніданку за чашечкою «Coffeefan Мокка»!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!