Кава "Шотландська" елітні зерна 1000г

Кава "Шотландська" елітні зерна 1000г

Характеристики
Вид кави
Арабіка
Країна походження арабіки
Колумбія і Ефіопія
Ароматизатор
"Віскі"
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 267.38

267.38 грн.

Без ПДВ: 267.38 грн.

10або більше 232.50 грн.Бажання ТМ Кавуська познайомити своїх клієнтів з батьківщиною віскі реалізувалось у «Шотландській» каві. Це оригінальний напій зі специфічним делікатним смаком і ароматом скотча (шотландського віскі). Сміливо можна стверджувати, що спеціалістам по створенню сумішей вдався один з найкращих експериментів.

Купаж «Шотландської» утворений гармонійним поєднанням зерен бразильської, ефіопської і колумбійської арабіки з ароматом віскі. Зерна вказаних сортів кави мають надзвичайно багату смакову композицію. Аромат бобів какао поєднується з фруктово-трояндовими тонами. Гурмани зможуть досвідчити комбінацію гіркоти і незначної кислинки, з солодкуватими фруктовими відтінками. Характерний пряний обволікаючий післясмак. Враховуючи, що робуста, яка багата на кофеїн, не входить в купаж, напиток не міцний. Але смак — різнобарвний: від ніжного до брутального.

В Шотландії немає особливої церемонії споживання кави чи якогось особливого традиційного смаку, як у Туреччині чи Ірландії наприклад. Ця країна відома на весь світ своїм віскі. І тому, бажаючи познайомити своїх клієнтів з Шотландією, купажисти ТМ Кавуська збагатили суміш зерен арабіки ароматом шотландського скотча. 

Заварювати цей варіант напою можна всіма відомими способами. Гарно допомагає відчути  смак «Шотландської» заварювання в турці або кемексі. Вміст аромату віскі робить небажаним споживання цієї кави вагітним і дітям.

Для того, щоб мати можливість кожного разу готувати напій зі свіжозмелених зерен, необхідно купити «Шотландську» каву в зернах, у фасуванні 1000 г. Доречі, в зернах зберігати легше, ніж мелену. Бажаємо гарно провести час за горнятком кави!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!