Кава "Турецька" елітні зерна 500г

Кава "Турецька" елітні зерна 500г

Характеристики
Вид кави
Арабіка
Країна походження арабіки
Колумбія і Ефіопія
Ароматизатор
"Кориця"
Вага
500г
Рейтинг:
На складі

На складі 145.25

145.25 грн.

Без ПДВ: 145.25 грн.

10або більше 126.30 грн.Одним з найвідоміших кавових напоїв є кава по турецьки. Торгова марка «Кавуська» під брендом «Турецька» створила варіацію цього напитка. Одразу скажемо, що експеримент вдався, і створена композиція точно відтворює смак турецької кави з додатком східних прянощів.

Для виготовлення купажу турецької кави знавці рекомендують використовувати арабіку. Так і вчинили майстри ТМ Кавуська. В композиції беруть участь за унікальною пропорцією бразильська, колумбійська і ефіопська арабіка. Додає пікантності смаку аромат кориці. Турецькій каві притаманний насичений смак, але не міцний. Для заварювання кави по турецьки зерна необхідно дуже дрібно змолоти, практично на порох. Не кожна домашня кавомолка з цим впорається. Термін зберігання змеленої таким способом кави коротший, ніж зазвичай. Тому рекомендується змелювання здійснювати тільки перед заварюванням. Враховуючи вище сказане, найкраще «Турецьку» каву купувати в зернах.

Для заварювання цього варіанту напою ідеально підходить турка (джезва — друга назва). Цікавим моментом процесу приготування напою є додавання цукру. Турецьку каву прийнято солодити, але тільки під час заварювання. Коли напій вже заварився цукор додавати не прийнято. При приготуванні свіжозмелену каву з цукром засипають в гарячу воду у турці, і заварюють на помірному вогні.

Спеціалісти с купажу ТМ Кавуська, одного з провідних виробників кави у Львові, чудово знають всі нюанси турецької традиції пиття кави. І тому «Турецька» — це продукт, в якому враховані всі важливі моменти від обсмажування до заварювання. Смак кави різноманітний, насичений. Відчувається аромат кориці.

Заохочуємо Вас спробувати смак і атмосферу турецької традиції пиття кави і придбати «Турецьку» каву в упакуванні 500 г. Гарного смакування!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!