Кава "Варшавська" елітні зерна 1000г

Кава "Варшавська" елітні зерна 1000г

Характеристики
Вид кави
Арабіка і робуста
Країна походження арабіки
Бразилія
Країна походження робусти
Індонезія
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 261.63

261.63 грн.

Без ПДВ: 261.63 грн.

10або більше 227.50 грн.Кава «Варшавська», яку створили фахівці з ТМ Кавуська — це вдале поєднання зерен арабіки з Бразилії і індонезійської робусти. Притаманний густий, багатий гіркуватий смак з кислинкою, тривалим пряним післясмаком горіха.

 Кавові плантації у Бразилії розташовані в гірській місцевості, недалеко від моря. Просушування кавових зерен здійснюється на відкритій місцевості, завдяки цьому аромат кави додатково збагачується морськими тонами. Смак бразильської арабіки гіркуватий, без кислоти, з солодким присмаком. Цікавим є післясмак, в якому поєднується відтінок гіркого шоколаду з тонами фруктів.

Зерна індонезійської робусти найбільші зі всіх зерен цього виду кави. Вирощування на островах Ява і Індонезія зумовлює специфічний насичений гіркуватий смак напою з горіховим післясмаком і нотками шоколаду. Часто є складовою частиною кавових купажів.

Таке поєднання дозволило майстрам купажування ТМ Кавуська створити напій, який задовольнить шанувальників кави, які цінують міцні композиції. Цей варіант напою, виготовлений виробником зі Львова, якраз характеризується підвищеною міцністю. Композиція з насиченим гірким смаком, з солодкими фруктовими відтінками, з багатим пряним і терпким післясмаком, де можна відчути  ноти грецького горіха і шоколаду.

Каву «Варшавську» ідеально готувати в турці. Також чудово відтіняє смак напитку приготування в кавовій машині чи кавоварці. З неї отримують смачне еспресо. Враховуючи підвищену міцність рекомендована до споживання в першій половині дня. Сердечникам, вагітним необхідно обережно віднестись до споживання цього варіанта напою.

Для кавоманів, які вже досвідчили смак цієї кави зі Львова і хочуть купити зерна з запасом пропонується упаковка на 1000 г. Можна святково запакувати. Приємного споживання улюбленого напою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!