Кава "Віденська" елітні зерна 1000г

Кава "Віденська" елітні зерна 1000г

Характеристики
Вид кави
Арабіка
Країна походження арабіки
Колумбія і Ефіопія
Ароматизатор
"Шоколад"
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 267.38

267.38 грн.

Без ПДВ: 267.38 грн.

10або більше 232.50 грн.На весь світ відома кава, що готується у одній з культурних столиць світу — Відні. Смак цього напою вважають одним з еталонів смаку. Характерним є споживання віденської кави з вершками чи молоком. І керуючись своєю стратегією, яка спрямована познайомити людей з іншими традиціями через унікальний рецепт кави, майстри з ТМ Кавуська створили напій з оновленим смаком. Це —  «Віденська» кава.

Для отримання цього неповторного смаку було використано композицію з арабіки двох материків: Колумбії з Південної Америки і Ефіопії з Африки. Південноамериканська кава вирощується високо в горах, на висоті понад 1 км. Характеризується багатим насиченим смаком з трояндовим ароматом. Африканська арабіка походить с батьківщини кави — Ефіопії. Вона знаменита своїм різнобарвним смаком. Присутня і гірчинка, і кислинка. Відчутні солодкуваті відтінки. Аромат какао і квітів. Для обох видів арабіки характерним є винно-карамельний післясмак, з обволікаючим, вʼяжучим ефектом. Дегустатори рекомендують споживати обидва сорти кави з вершками чи молоком. Це допоможе найкраще відчути смак. І не дивно, що саме ці сорти було обрано в композицію «Віденської» кави львівського виробника ТМ Кавуська.

Отриманий напій має квітково-фруктовий аромат, багатий гіркуватий смак з кислинкою, тривалий винний післясмак, з вʼяжучим ефектом. Характерний чіткий шоколадний присмак і аромат. Для смаку необхідно додавати вершки.

Найкраще смакує при заварюванні в турці чи кавовій машині. Хоча інші способи теж можна використовувати. Особам з хворобами серця потрібно проконсультуватись з лікарем перед споживанням.

Упаковка 1 кг — це вибір поціновувача кави, який розсмакував цей напій і бажає створити запас для щоденного приготування. Купити напій можна в фірмових крамничках, торгових мережах або залишити замовлення на сайті.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!