Наш мерчендайз

Торгова марка «Кавуська» спеціалізується на виробництві високоякісних кавових продуктів. Але, окрім безпосередньо кави в зернах чи подрібненому вигляді, можна окремо замовити продукцію, що забезпечує маркетингову підтримку виробника. Сюди входить: два види цукру в стіках (звичайний та очеретяний), фірмові паперові стакани та футболки.

Ці товари є компонентами спеціалізованих наборів для HoReCa, а також доступні для окремого замовлення. Фірмова футболка в темних кавових тонах і світлим логотипом бренду “Кавуська” - стильний елемент одягу справжнього шанувальника кави.

Паперові фірмові стаканчики виготовлені з якісного безпечного матеріалу. Стакан світлого кольору, із зображенням логотипу виробника. Придатний для споживання холодних чи гарячих напоїв.

Використання цукру в стіках часто виручає в різних обставинах: в дорозі, на пікніках, в закладах громадського харчування. Це зручно, гігієнічно і для дозування — ідеальний варіант.

Заохочуємо і Вас скористатись супутніми товарами від ТМ Кавуська для споживання кави, а паралельно допомогти познайомитись більшій кількості людей з львівським виробником.

У цій категорії немає товарів.