ЛяМур "Only Love"

ЛяМур "Only Love"

Рейтинг:
На складі

На складі 86.12

86.12 грн.

Без ПДВ: 86.12 грн.

12або більше 0.00 грн.Перший купаж нової серії кави від компанії «Престиж Продукт» має назву «Lамур Only Love». Сама лінійка продукції створена під натхненням тематики кохання, і кожен бленд, що в неї входить, презентує різні вікові періоди любові.

            Кава «Only Love», згідно задуму творців, характеризує період юнацької закоханості. Вона трапляються на на початку життя молодої людини, часто в часі навчання. Підлітки в такий період легко ранимі, почуття є ніжними, високими, платонічними. Тому не дивно, що смаковій композиції напою властивий м'який, ніжний букет. Він сподобається тим, кому до душі солодка кава.

            Основою “Only Love” є суміш зерен арабіки з Бразилії і ефіопської Джимми. Вони належать до найпопулярніших сортів у світі. Бразильський Сантос є лідером експорту в своїй країні, а сама Бразилія займає третину всього ринку у світі.

            Хоча обидва види є арабікою, смак у них суттєво відрізняється. У Ефіопії кавові плантації знаходяться на висоті понад 1500 м, тоді як Сантос росте в приморській області, що не перевищує 600 м над рівнем моря. А умови зростання та властивості ґрунтів суттєво впливають на смакові властивості какао-бобів.

            Спеціалісти описують Джимму, як сорт с кислинкою і широкою палітрою відтінків, від какао до троянд. Сантос — це солодкуватий смак, з ароматом смажених горіхів, практично без кислинки з тонким присмаком йоду.

            Кава реалізується в оригінальній стилізованій пачці вагою 250 г,  вже мелена. Ступінь обсмаження зерен та розмір помолу середні. Такі характеристики дозволяють використовувати різні способи приготування.

            Смак «Lамур Only Love» залежить від методу заварювання, пропорції кави та води, якості самої рідини. Найповніше розкриває кавовий букет вода з низьким рівнем мінералізації. Цю інформацію пишуть на тарі. Спеціалісти-бармени рекомендують використовувати наступне співвідношення для приготування: 1 г мелених зерен до 10 мл води. Ще одним важливим моментом є дотримання правильної технології заварювання.

            Кожна методика має свої нюанси. Важлива температура рідини, час екстракції. Для прикладу, для запарювання у філіжанці чи френч-пресі використовують гарячу воду 95 градусів, не окріп. Середній час настоювання 4-5 хвилин. Проте, це загальні рекомендації. Якщо смак не подобається, можна експериментувати. Додати більше кави або довше настоювати.

            Надто гіркий смак, що нагадує вугілля, однозначно вказує, що період настоювання або заварювання надто тривалий. А присмак сіна навпаки, вимагає довшої екстракції.

            Смак «Lамур Only Love» - ніжний насичений букет квітково-фруктових відтінків у композиції з солодкуватим тоном амарето. Напій має тривалий післясмак з обволікаючим ефектом. Аромат середній. Найповніше проявляється при заварюванні у турці на газовій плиті. На піску більш глибоко відчувається смак.

            Технологи львівського виробника запрошують скуштувати новий купаж. Купити каву «Lамур Only Love» дуже просто. Достатньо залишити замовлення на сайті. Продукція також реалізується в фірмових крамничках. Очікуємо на замовлення!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!