Кава "Варшавська" мелена середній помол 200г

Кава "Варшавська" мелена середній помол 200г

Характеристики
Вид кави
Арабіка і робуста
Країна походження арабіки
Бразилія
Країна походження робусти
Індонезія
Ароматизатор
Відсутній
Вага
200г
Рейтинг:
На складі

На складі 46.00

46.00 грн.

Без ПДВ: 46.00 грн.

14або більше 40.00 грн.Кава «Варшавська» - це оригінальна композиція, яка покликана познайомити українських кавоманів з польськими кавовими звичаями. Варшавський спосіб приготування був винайдений в 19 ст. Познайомимось з ним детальніше.

Варшавський метод заварювання

На першому етапі, у джезві молоко (не воду!) доводять до кипіння і відставляють для охолодження вбік. Знімають утворену пінку. Далі в тепле молоко додають мелену каву за смаком (памʼятайте, що купаж є міцним) і повторно доводять до кипіння на слабкому вогні. При цьому для смаку дадають корицю чи ванільний цукор. Можна їхню суміш. Після другого кипіння переливають у філіжанку і споживають. Цукор додають завчасно, і в горнятку напій не перемішують, щоб не порушити пінку. Хоча цукор можна не додавати. Лактоза, що міститься в молоці, суттєво підсолоджує букет.

«Варшавська» від ТМ Кавуська

Описаний вище спосіб став поштовхом для створення композиції «Варшавської». Вона утворена поєднанням зерен різних сортів, а саме арабіки Бразилії та робусти Індонезії. Ці какаобоби в композиції дають міцність, яка властива робусті, і фруктові солодкі тони, якими славиться південноамериканський сорт.

Який у кави смак

«Варшавську» можна готувати не тільки у турці, але і за допомогою інших способів: запарювання у горнятку чи френч-прессі, кавоварці чи кемексі. При заварюванні формується коричнево-кремова пінка. Смак густий, гіркуватий. Кислинка відчувається слабо. Аромат середній. Післясмак тривалий з терпкуватим обволікаючим ефектом.

 «Варщавська» кава реалізується в зернах і мелена. Купити мелену продукцію можна у фасуванні різного обʼєму. Не тільки типові 75 г і 250 г. А також є нестандартні 100 г чи 200 г.

Купуйте через корзину сайту чи в крамничках партнерів ТМ Кавуськи. Обовʼязково скуштуйте «Варшавську»!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!