Кава "Віденська" мелена середній помол 75г

Кава "Віденська" мелена середній помол 75г

Характеристики
Вид кави
Арабіка
Країна походження арабіки
Колумбія і Ефіопія
Ароматизатор
Шоколад
Вага
75г
Рейтинг:
На складі

На складі 27.89

27.89 грн.

Без ПДВ: 27.89 грн.

12або більше 24.25 грн.Віденська кава — це знаний у світі стиль приготування напою з певними елементами і характерним смаком. Вже більше ніж 300 років минуло с того часу, як у Австрії почали готувати каву, і фактично ця країна відкрила її для Європи. На даний час існує дуже багато інтерпретацій віденської. Не минули своєю увагою цей напиток і купажисти ТМ Кавуська. Пропонуємо Вашій увазі «Віденську» каву львівського виробника.

Один із традиційних смаків оригінального напитку характеризується поєднанням із шоколадом. Це було враховано при створенні купажу «Віденскої». Ще одним важливим компонентом напою з культурної столиці Європи є молоко. Ну і обовʼязковий атрибут — пінка. Основа —  поєднання кавових зерен з Південної Америки і Африки. Колумбійська і Ефіопська арабіка відповідно. Кавові плантації у цих країнах розташовані високо в горах, на висотах, що перевищують 1200 метрів. Це прекрасні для арабіки умови. Стабільність клімату захищає від приморозків, як це буває, наприклад, у Бразилії. Смак заварених какаобобів характеризується  широкою палітрою смакових відтінків. Тому «Віденьска» виробництва ТМ Кавуська — це новий цікавий, складний смак, гідний дегустації.

Купити цю каву можна в зернах, а можна у вже змеленому варіанті. Є невеличка упаковка для дегустації обʼємом 75 г. Це декілька філіжанок оригінального і смачного напитку.

Заварювання кави рекомендується у кавомашині або гейзерній кавоварці. Або в турці. Можна просто залити окропом у френч-прессі чи чашці. Останній варіант забезпечить легкий ненасичений смак. Джезва (турка) чи кавоварка більш повно розкриє композицію. Смакові властивості: багатий букет, квітково-фруктові відтінки, насичений аромат шоколаду.

Для збагачення смаку можна додати перетерту цедру апельсина чи дрібку мускатного горіха.

Приємного дня за чашкою «Віденскої»!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!