Кава "CoffeeFan" Classic зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Classic зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000г
Країна походження кави
Індія і В'єтнам
Рейтинг:
На складі

На складі 550.00

550.00 грн.

Без ПДВ: 550.00 грн.Серед любителів кави є такі, яким імпонує простий міцний напій, без жодних додаткових ароматів. Вони цінують міцність та гіркоту напою і навідь цукор в напиток не додають. Саме для них створено кавову композицію від ТМ Кофефан, яка має назву « Coffeefan Classic». Це поєднання зерен робусти з Індії та Вʼєтнаму. Кава має густий гіркий смак з легким присмаком вишні та відтінками грецького горіха.

Обидві країни спецалізуються на вирощуванні сортів робусти. Хоча інші сорти, наприклад Чон (найдорожча у світі), теж походить з Вʼєтнаму. Буває індійська та вʼєтнамьска арабіка. І все-таки для цього купажу було обрано сорти робусти. Зерна індійської кави крупніші, ніж типові для цього сорту. Вони схожі на продовгуваті какаобоби арабіки. Вʼєтнамські цікаві тим, що вони є різних кольорів. Окрім типових коричневих різних відтінків, вони бувають сіруваті або зеленуваті. Зелена кава, яка теж має своїх прихильників, походить з Вʼєтнаму.

Для любителів кави зі свіжозмелених зерен, ТМ Кофефан пропонує упакування великого обʼєму 1000 г. Це запас міцної та недорогої кави на тривалий час. З розміром помолу можна поексперементувати, але необхідно враховувати, що грубий помол не розкриває повноти смаку, а надто дрібний може зробити напій дуже гірким. Має значення і спосіб приготування. Турка, кавоварка чи кемекс заварять більш насичений напій з тонами чорного чаю, гіркого шоколаду. А запарювання у френч-прессі чи філіжанці відкриває більше рослинні присмаки: вишневі, горіхові.

Заохочуємо купувати каву «Coffeefan Classic» в зернах та щодня споживати оригінальний і міцний напій. Замовити можна на сайті. Також купуйте у фірмових спеціалізованих крамничках! Бадьорого ранку та гарного настрою за чашкою міцної кави!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!