Наш мерчендайз

Код товару: Цукор білий кристалічний

Цукор "Кавуська" білий кристалічний


0.23 грн.

На складі

Цукор у стіках — це не тільки вдалий маркетинговий хід, але і чудовий спосіб економити цей улюблений..

Код товару: Стакан

Паперовий стакан "Кавуська"


0.81 грн.

На складі

В рамках маркетингової підтримки львівський виробник кави «Престиж Продукт» реалізує паперові однора..

Код товару: Цукор белый

Цукор "Кавуська" білий кристалічний


0.23 грн.

На складі

            Щоб підвищити популярність і впіз..

Код товару: Футболка

Фірмова футболка "Кавуська"


350.00 грн.

На складі

Футболка — це звичний елемент одягу чоловічого чи жіночого гардеробу. Вона зручна для теплої, гарячо..

Торгова марка «Кавуська» спеціалізується на виробництві високоякісних кавових продуктів. Але, окрім безпосередньо кави в зернах чи подрібненому вигляді, можна окремо замовити продукцію, що забезпечує маркетингову підтримку виробника. Сюди входить: два види цукру в стіках (звичайний та очеретяний), фірмові паперові стакани та футболки.

Ці товари є компонентами спеціалізованих наборів для HoReCa, а також доступні для окремого замовлення. Фірмова футболка в темних кавових тонах і світлим логотипом бренду “Кавуська” - стильний елемент одягу справжнього шанувальника кави.

Паперові фірмові стаканчики виготовлені з якісного безпечного матеріалу. Стакан світлого кольору, із зображенням логотипу виробника. Придатний для споживання холодних чи гарячих напоїв.

Використання цукру в стіках часто виручає в різних обставинах: в дорозі, на пікніках, в закладах громадського харчування. Це зручно, гігієнічно і для дозування — ідеальний варіант.

Заохочуємо і Вас скористатись супутніми товарами від ТМ Кавуська для споживання кави, а паралельно допомогти познайомитись більшій кількості людей з львівським виробником.