ЛяМур "Love Forever"

ЛяМур "Love Forever"

Рейтинг:
На складі

На складі 86.12

86.12 грн.

Без ПДВ: 86.12 грн.Кава «Lамур Love Forever» - купаж нової серії продукції львівського виробника «Престиж Продукт», яка приурочена до теми кохання. Вона покликана показати період тривалих відносини, що пройшли різні випробування. Недарма додатковим ароматом цієї кави є бренді. А як відомо, цей напій з часом стає тільки кращим.

            Основою купажу обрано 2 оригінальних сорта арабіки. Перший — ефіопська Джимма, другим став Сантос — найпопулярніший у Бразилії. А вона світовий лідер експорту. Чому саме вони? Є декілька відповідей.

            Хоча обидва є арабікою, смак у них суттєво відрізняється. В бразильській каві мало кислоти і досить високий рівень солодкості, в Джимми більш виражена ягідна кислинка і широкий густий букет. Поєднуючи їх, отримуємо напиток з багатий гармонічним смаком. Цікавим нюансом є те, що до Бразилії кава потрапила саме з Ефіопії, і вже тут впродовж декількох століть сформувалась своя культура вирощування. В обох країнах використовують різні способи обробки врожаю. Є вологе та сухе просушування. Сантос і Джимму частіше просто висушують протягом 2-3 тижнів на спеціальних помостах. Хоча ефіопський сорт інколи миють. Тоді смак більш насичений. 

            ТОВ “Престиж Продукт” робить закупки обсмажених зерен тільки у перевірених партнерів, тому висока якість продукції гарантується. Решта процесів (купажування, змелювання, фасування) відбуваються власними силами. Купити мелену каву «Lамур Love Forever» можна в оригінальній фірмовій коробці. Товар продається розфасований по 250 г. У виробничих умовах зерна подрібнюються до фракції середнього розміру, а це дозволяє заварювати різними методиками.

            Смак напою напряму залежить від способу приготування, співвідношення зерен та води, якості самої рідини і дотримання методики заварювання. Купаж «Lамур Love Forever» сподобається прихильникам міцної кави. Смакова композиція насичена, терпкувата,  а тонкий аромат бренді додає йому різкості, брутальності. Відтінки квітів, ягід та фруктів дещо врівноважують загальну палітру.

            Дуже гарно розкривають смак цієї кави фільтраційні методики: кемекс, воронка або пуровер, клевер. Це спеціальне устаткування для заварювання. Вони між собою дуже схожі, відрізняються технічними особливостями. Але послідовність приготування приблизно однакова:

  1. У верхню воронку встановлюють паперовий фільтр і зволожують його.
  2. Засипають каву за смаком не утрамбовуючи.
  3. Злегка змочують мелені зерна.
  4. Доливають потрібну кількість гарячої води (90-95 градусів) тоненьким струменем.
  5. Загальний час заварювання 4-5 хвилин.

            Напій готовий. Ці методики дозволяють забрати з кави надлишок гіркоти. Інтернет-магазин “Кавуська” пропонує продукцію “ЛяМур” за найвигіднішою ціною у мережі, оскільки між нею та виробником немає посередників. Для оптових покупців, партнерів, дилерів діє програма знижок. Враховуючи, що кава реалізується в стильних фірмових коробках, її легко можна використати для подарунка коханій людині, яка любить каву. Запрошуємо до дегустації!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!