Купажі

Код товару: Купаж №1 Арабіки100% елітні зерна

Купаж №1 Арабіки100% елітні зерна


702.65 грн.

На складі

..

Код товару: Купаж №2

Купаж №2 Арабіки/Робусти (80*20) елітні зерна 1000г


600.30 грн.

На складі

Купаж №2 Арабіка/Робуста — це кавова суміш, яка входить в нову серію продукції від ТМ Кавуська. Вона..

Код товару: Купаж №3

Купаж №3 Арабіки/Робусти (60*40) елітні зерна 1000г


497.95 грн.

На складі

Купаж №3 Арабіка/Робуста — це друга композиція в серії ексклюзивних купажів, створених митцями ТМ Ка..

Код товару: Купаж №4

Купаж №4 Арабіки/Робусти (50*50) елітні зерна 1000г


460.00 грн.

На складі

Купаж №4 Арабіка/Робуста — це дуже цікаве поєднання сортів кави. Він складається із зерен ефіопської..

Код товару: Купаж №5

Купаж №5 Арабіки/Робусти (20*80) елітні зерна 1000г


396.75 грн.

На складі

Купаж №5 Арабіка/Робуста, створений фахівцями купажу ТМ Кавуська, сміливо можна вважати смаком «вʼєт..

Один із львівських виробників кави ТМ Кавуська має декілька серій продукції. Є присвячені оригінальним смакам сортів, є лінійка, яка знайомить з традиціям споживання різних народів. Нова серія має назву «Купажі». Сюди увійшли оригінальні поєднання сортів кави, вирощених на різних континентах. Основними інгредієнтами композицій є: арабіка Бразилії, Ефіопії; робуста Вʼєтнаму, Індонезії. Кожен сорт має свою неповторну особливість, свій оригінальним смак і аромат. Характерною рисою цієї лінійки кавових продуктів є те, що до оригінального поєднання зерен не додано жодних ароматів. Тільки чистий, натуральний смак кави. На даний час створено 4 ексклюзивних суміші, але це ще не все, майстри купажу працюють над створенням нових композицій. Опишемо коротко кожен із запропонованих продуктів:

Купаж №1 Арабіка/Робуста

Оригінальне поєднання суміші арабіки з Ефіопії та Бразилії з невеликою кількістю робусти з Вʼєтнаму. Багатий складний смак з солодкуватими тонами і легкою гірчинкою. Пряний післясмакт тривалий час буде нагадувати про себе фруктовими відтінками.

Купаж №2 Арабіка/Робуста

Композиція з бразильської арабіки та робусти Індонезії. Це міцніша кава, за рахунок більшого вмісту зерен робусти. Характерний смак: густа гірчинка з фруктовими тонами, розбавлена горіховими відтінками, тривалий обволікаючий післясмаковий ефект.

Купаж №3 Арабіка/Робуста

Суміш з ефіопської арабіки та вʼєтнамської робусти. Зерна поєднані в однаковій пропорції,  тому цей купаж ідеально відображає найкращі якості обох сортів. Африканській каві притаманна широка палітра смаків, від гіркого шоколаду до трояндових відтінків. А від робусти суміш отримала пінку та міцність. Отриманий напій є одночасно міцним і смачним.

Купаж №4  Арабіка/Робуста

Основою цієї композиції є зерна вʼєтнамської робусти. До них додано невелику кількість арабіки з Бразилії. В результаті отримано суміш, яка при заварюванні має гарну пінку, насичений гіркуватий смак з легкими квітковими тонами. Досить непоганий аромат і післясмак.

Купажі пропонуються тільки в упаковках із зернами. Фасуються по 1000 г і 500 г. Пропонуємо спробувати кожну композицію і знайти свій улюблений смак!