Моносорти

Майстри створення кавових сумішей ТМ Кавуська неустанно працюють створюючи нові смаки. Виробник пропонує декілька різних серій кавової продукції. Пропонуються не тільки мелені чи зернові упакування. Є торгова лінія присвячена країнам з особливими традиціями споживання кави. Наприклад, «Турецька», «Віденська» чи «Іраландська». Є пропозиції, які показують аромати Азії: Вʼєтнаму, Індії. Є інші пропозиції. Детальніше можна побачити на сайті.

А є серія спрямована познайомити з конкретними сортами кави різних країн. Вона має назву моносорти. В цю ексклюзивну пропозицію увійшли найвідоміші сорти з Південної Америки: арабіка Сантос, Сюпремо; африканська Джимма. Азію представляє робуста Черрі з Індії, а також найкращий компонент для суміші еспресо робуста Вʼєтнаму.

Розгляне коротко ці пропозиції:

  1. Арабіка Сантос. Це найпопулярніша бразильска кава. Назва походить від міста-порту, з якого експортують зерна. Смак з насиченою гірчинкою, кислинка практично не відчутна. Пряний післясмак карамелі і фруктового вина.
  2. Арабіка Сюпремо. Зростає високо в горах Колумбії. Четверта за популярністю кава у світі. Серед сортів арабіки одна з найміцніших. Заварена кава настільки солодка, що часто навіть не дадають цукру.
  3. Арабіка Джимма. Це сорт з батьківщини арабіки, Ефіопії. Країни, більша частина насаелання якої живе за межею бідності, але какаобоби одні із самих популярних у світі. Цікавий смак, ягідний відтінок.
  4. Робуста Черрі. Дерева цього виду ростуть в гірських районах Індії. Часто є елементом різноманітних купажів. Один з небагатьох сортів робусти, який пʼють в чистому вигляді.
  5. Вʼєтнамська робуста. Походить с країни з дуже вологим кліматом. Це збагачує органолептичні властивості зерен кави. Оригінальний смак, слабкий аромат, велика міцність. Це головні ознаки напою. 

Серія на даний час пропонується тільки в зернах. Мелених варіантів нема. Є велике фасування на 1000 г, а є дегустаційна пачка 200 г, щоб спробувати. Помол обираеться самостійно. Залежить від способу приготування. Змелювання до середнього розміру найоптимальніший варіант. Надто маленький розмір зробить напій надто гірким. Грубий допоможе створити легкий, ненасичений аромат.

У цій категорії немає товарів.