Виробництво

Щоб гурман з України міг зранку випити філіжанку кави  потрібно, щоб какаобоби, вирощені на інших континентах були привезені в Україну. А везуть їх із плантацій в Південній Америці, Африці і Південно-Східній Азії. Перед транспортуванням зерен їх просушують, використовуючи дві методики: суху або вологу. Після експорту вони потрапляють на підприємства, де відбувається сепарування, обсмажування, купажування, змелювання, фасування, упакування. І лише після проходження всього виробничого циклу, продукція потрапляє в торгові точки.

Інтернет-магазин «Кавуська» пропонує товари, які створені власними виробничими можливостями. Львівський виробник закуповує обсмажені зерна найвищої якості. Як правило, це моносорти арабіки Бразилії, Ефіопії, Колумбії, а також робуста Вʼєтнаму, Індії, Індонезії, Уганди. Саме ці види кави взято за основу більшості купажів.

Весь подальший виробничий процес відбувається безпосередньо на підприємствах ТМ «Кавуська». Найперше майстри купажу формують суміші за чіткими рецептурами. Наступним кроком є змелювання, якщо купаж йде на мелену продукцію. Якщо ж це буде кава в зернах, то її запаковують у герметичні упакування з фольги. При цьому застосовують високоточні ваги, тому похибка у вазі є мінімальною. Мелену продукцію після помолу одразу фасують і упаковують у герметичну упаковку. Варіанти фасування:

Для зернової кави — 200 г,  500 г , 1000 г.

Для меленої продукції — 75 г, 100 г, 200 г, 250 г.

Особливою родзинкою виробника зі Львова є використання картонних коробок для упакування продукії, яке виконують тільки вручну.

Торгова марка «Кавуська» для меленої кави застосовує картонне подарункове упакування з оригінальним шнурочком. Для торгової марки «CoffeeFan» подарункове картонне упакування йде без нього. Фірмові картонні упаковки для подарунків можуть бути двох розмірів: для більшого обʼєму та меншого.

Львівський виробник «Кавуська» на ринку відносно недавно, але старання його фахівців сприятимуть тому, щоб якнайшвидше завоювати прихильність поціновувачів кавового напою.