Про "Кавуську"

Традиція пити каву у Львові існує вже давно. І коли ми чуємо слова «львівська кава», то маємо на увазі дійсно якісний і смачний напій. Не дивно, що у Львові знаються на каві. Достатньо прогулятися в центральній частині міста, щоб відчути неповторний колорит кавової столиці Західної України. Велика кількість різноманітних кавʼярень пропонує нам скуштувати львівську чи віденську каву, з ваніллю чи корицею, запарену в горнятку чи зварену на піску. Пропонуються і більш екзотичні варіанти. Тому природно, що в такій атмосфері навіть прості львівʼяни чудово знаються на каві. Серед них є справжні знавці цього напою, які вирішили продовжити кавову традицію Львова і доповнити її новими неповторними смаками. Такими майстрами своєї справи є колектив ТМ Кавуська.

ТМ Кавуська — це молодий колектив однодумців, обʼєднаних спільною ідеєю і місією. Головна стратегія торгової марки — передати львівʼянам і всім своїм клієнтам традиції народів світу через смак кави, створюючи унікальні рецепти. Протягом декількох років ретельно відбирались найвитонченіші смаки. І справжні поціновувачі вже куштують Львівську, Варшавську, Віденську, Ірландську, Турецьку і Шотландську каву. Не за горами нові унікальні варіанти смаків.

Запропоновані купажі містять часточку культурної традиції іншого народу, долученої до традиційного смаку кави зі Львова. Результатом є дійсно унікальний продукт, який допоможе вранці збадьоритись, зібрати за філіжанкою друзів, просто побути в тиші на одинці з собою протягом дня, а, можливо, зробити коханій людині сюрприз, подаючи чудову каву в ліжко.

Професіонали ТМ Кавуська ретельно і скурпульозно досліджують і вивчають традиції приготування кави різних народів світу. Відбирають зерна найвищої якості, застосовують найкращі традиції обсмаження, сміливо експериментують зі смаками, обираючи для своїх клієнтів найкращий. Саме це вирізняє ТМ Кавуську з поміж інших виробників кави. Кожен любитель цього напою, від найвитонченіших гурманів до простих людей, знайде смак до душі.

Продукцію ТМ Кавуська можна купити в сувенірних крамничках Львова і в роздрібних магазинчиках на території України, у великих мережах і спеціалізованих гуртівнях. Заохочуємо Вас долучитись до кавової традиції міста Лева, збагаченої смаками народів світу, і обрати свій улюблений смак.

Зв'язатися з нами ви можете тут