КАВУСЬКА

КАВУСЬКА

Продукція ТМ Кавуська — це чудове поєднання найкращих ароматів і смаків традиційної кави зі Львова з елементами культурних традицій Польщі, Туреччини, Ірландії, Шотландії і інших країн. Отримані купажі — це результат старанної роботи майстрів виготовлення кави. Для створення ексклюзивних композицій використовується арабіка Бразилії, Колумбії, Ефіопії. Щоб відтінити смак додається в суміш робуста Індії, Вʼєтнаму, Уганди.

Нагадаємо, що зерна арабіки більшого розміру, продовгуваті. Характерний смак — кислуватий. Містить менше кофеїну. Її цінують за смакові якості. Робуста має менші за розміром зерна, майже круглі за формою, смак гіркуватий, більше кофеїну. Ідеально, коли знайти співвідношення арабіки з робустою, яке буде радувати смаком і бадьорим настроєм. І це вдалося виробнику. Шанувальникам кавового напою запропоновано більше 10 абсолютно різних ексклюзивних смаків. Зупинимось на декількох з них:

  1. Львівська — композиція з Бразильської арабіки і Індійської робусти. Характеризується кислуватим смаком, з солодкуватим відтінком.
  2. Варшавська — зерна арабіки Бразилії поєднані за унікальною рецептурою з робустою Індонезії. Підвищена міцність, середній аромат з майже непомітною кислинкою.
  3. Віденська — делікатна суміш арабіки Бразилії і Ефіопії з ароматом шоколаду порадує Вас фруктовим  смаком з відтінком шоколаду.
  4. Ірландська — поєднання зерен Ефіопської і Колумбійської арабіки з ароматом ірландського крему. Насичений кремовий аромат з лимонними нотками.
  5. Турецька — композиція арабіки Колумбії, Бразилії і Ефіопії з ароматами східних прянощів. Насичений густий напій з відчутним ароматом кориці.
  6. Шотландська — суміш Ефіопської, Колумбійської і Бразильської арабіки поєднаної з ароматом шотландського віскі. У особливому ароматі цього напою присутні нотки мʼякості і терпкості з чітким відтінком віскі.

Окрім описаних, ТМ Кавуська пропонує інші абсолютно унікальні купажі улюбленого напою. Для зручності клієнтів пропонується фасування 500 г і 1 кг. Якщо Ви бажаєте близьким чи друзям подарувати нашу продукцію, то є спеціальне подарункове упакування. Бажаємо вдалого вибору!

У цій категорії немає товарів.