Доставка та гарантії

Доставка продукції інтернет-магазину «Кавуська» здійснюється всіма транспортними перевізниками. В цьому питанні магазин йде на зустріч побажанням клієнта. Проте, головним транспортним партнером «Кавуськи» є курьєрська служба «Нова Пошта».

Відправка замовленого товару відбувається на наступний робочий день після замовлення ( в суботу та неділю відправок нема) або в той же день, якщо замовлення опрацьоване до 12:00. Оплатити замовлений товар можна безпосередньо при отриманні, у відділенні перевізника, а також наперед на картковий рахунок ФОПа. Також можлива оплата по безготівці з ПДВ.

Для клієнтів діє гнучка та проста система формування ціни на товар і доставку. Є декілька варіантів:

  1. Загальна сума замовлення менше 1000 грн. В цьому випадку на продукцію діє роздрібна ціна, вартість доставки і наложного платежу сплачує клієнт.
  2. При замовленні продукції на суму більше 1000 грн, але менше 2000 грн, доставку оплачує інтернет-магазин «Кавуська». Проте, ціна на товар залежить від того, чи це кількість однієї позиції, кратна ящику продукції чи багато різних варіантів. Якщо замовлено каву в зернах чи мелену ящиками, то діє гуртова ціна, якщо декілька різних пропозицій по 1-2 штуки, тоді роздрібна ціна. Інтернет-магазин «Кавуська» оплачує вартість доставки до відділення курʼєрської служби. Послуги курʼєра клієнт оплачує самостійно.
  3. Вартість замовлення перевищує 2000 грн. При такому варіанті доставку теж оплачує відправник («Кавуська»), але безкоштовною стає і адресна доставка. Але ціна товару аналогічно залежить від набору замовлення. При купівлі товарів ящиками діє гуртова ціна, набір різних пропозицій оплачується по роздрібних цінах.

Складні комплексні замовлення, утворені поєднанням ящиків продукції з поодинокими товарами, розраховуються в індивідуальному порядку. Деталі уточнюйте у менеджера. Невеликі замовлення, менше 1000 грн, найкраще оплачувати наперед на реквізити. Це дозволить економити на зворотній доставці.

Продукція інтернет-магазина «Кавуська» проходить обробку на високотехнологічному обладнанні, а також відповідає стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами та якісними посвідченнями. Замовляючи каву в зернах чи мелену в нашому інтернет-магазині ви гарантовано отримаєте продукт високої якості, який буде відправлений в найкоротший термін (період доставки залежить від перевізника).

Як це зручно — споживати добру каву в будь-якому місті чи селищі, незважаючи на місцевий асортимент. З «Кавуською» це просто!