Для хорека

Кава в зернах

Головний акцент продукції інтернет-магазина «Кавуська» належить пропозиціям кави у зернах. Цей сегмент товарів широко представлений. Пропонуються різноманітні моносорти: арабіка Бразилія Сантос, Ефіопія Джимма, Колумбія Сюпремо. Є також робуста Вʼєтнаму, Індія Черри. В асортименті є оригінальні купажі арабіки з робустою, є композиції з ароматами. Є великі упаковки 1000 г, середнього розміру 500 г, а також для моносортів є невеличка упаковка 200 г.

Для HoReCa

Інтернет-магазин «Кавуська» створює для закладів HoReCa (готелів, ресторацій і кавʼярень) ексклюзивні пропозиції. В них входять найрізноманітніші варіанти зернової кави. Додатково пропонується цукор в стіках і паперові фірмові стаканчики. Більш детально з пропозиціями можна ознайомитись на сайті.

Чому «Кавуська»

Інтернет-магазин пропонує товари, які створені на власному виробництві. За рахунок цього якість продукції завжди тримається на високому рівні. Це підтверджено відповідними посвідченнями якості та сертифікатами.

Широкий асортимент товарів, який охоплює різні цінові категорії: від елітних сортів до бюджетних. Для партнерів «Кавуськи» розроблена спеціальна гнучка система знижок та заохочень.

Для своїх купажів фахівці ТМ Кавуська відбирають тільки найкращу сировину. Різноманітність пропонованих смаків буде довподоби найвибагливішим шанувальникам кави. Купажисти постійно працюють над створенням нових композицій, і в асортимент постійно додаються нові смаки.

Партнерам з інших регіонів доставка продукції відбувається в найкоротший термін. Інтернет-магазин «Кавуська» зі свого боку гарантує порядність, відповідальність та високу якість продукції та заохочує до взаємовигідної співпраці.

У цій категорії немає товарів.