ЛяМур "Crazy Love"

ЛяМур "Crazy Love"

Рейтинг:
На складі

На складі 86.12

86.12 грн.

Без ПДВ: 86.12 грн.

12або більше 0.00 грн.Команда технологів молодого виробника кави зі Львова «Престиж Продукт» розробила нову лінійку товарів, названу «ЛяМур». Її присвятили темі кохання. Це знайшло відображення у 3-х нових товарних позиціях, кожна з яких має смак того чи іншого періоду закоханості. У баченні виробника, звичайно.

            Кава «Lамур Crazy Love» - це букет, що повинен показати період пристрасті, який настає після платонічних та ніжних переживань. Це більш гарячі емоції. Ароматним додатком для цього купажу виступає ірландський вершковий лікер бейліс.

            За основу композиції взято суміш зерен арабіки, походженням з Бразилії та Ефіопії. Сорти Сантос і Джимма відповідно. Зазначимо, що це одні з найпопулярніших видів кави у світі, а Сантос взагалі займає третину всього бразильського експорту какао-бобів.

            Смак «Lамур Crazy Love» багатий і насичений. В ньому поєднуються солодкі відтінки з ягідною кислинкою. При інтенсивніших способах заварювання акценти зміщуються до какао та шоколаду. Після спожитого горнятка залишається терпкуватий винний післясмак. Смакову композицію вигідно доповняє аромат бейлісу. Він додатково підсолоджує купаж настільки, що каву можна пити без додавання цукру.

            Бленд «Lамур Crazy Love» чудово підходить для заварювання справжньої айріш-кави. Рецепт приготування включає власне напій, коричневий очеретяний цукор та вершки. Родзинкою смаку є поєднання дуже гарячої кави та холодних вершків.

            Щоб отримати справжню айріш, заварювати можна звичними для кожного способами. В турці, кавоварці, моці чи пуровері. Цукор додають на етапі приготування. Рецепт передбачає додавання холодних збитих вершків одразу після того, як готовий напій налили у прогріту філіжанку. Можна одразу споживати. Такий варіант дуже доречний для завершення романтичної зустрічі або для спільного початку дня.

            Купити львівську каву «Lамур Crazy Love» можна через кошик інтернет-магазину “Кавуська” або у фірмових крамничках. Вона продається вже мелена. Розмір фракції — середній, тому для заварювання підходять всі методики.

            На останок розкриємо декілька секретів, щоб приготувати насправді смачну каву. Як відомо, диявол ховається в деталях, тому порушення в незначних моментах призведе до неправильної екстракції (заварювання). Наслідок — смак буде далеким від ідеального.

            Перший важливий момент це свіжість кави. Найсмачніші показники має напій, заварений з мелених зерен, розфасованих не більше, як 3 місяці тому, ідеально до 3 тижнів. Вода для заварювання береться з рівнем мінералізації менше 150 мг/л. Наступний секрет — правильне співвідношення кави та води. І останнє — дотримання технології заварювання. Має значення і час екстракції. Порушення хоча б одного пункту зведе зусилля по приготуванню нанівець. З іншого боку смак — питання відносне, а кава — напій, що дозволяє експериментувати. Тому, якщо напиток не смакує, можна спробувати змінити пропорцію води та мелених зерен або час екстракції.

            Запрошуємо скуштувати пристрасть у філіжанці «Lамур Crazy Love»!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!