Кава "З АРОМАТОМ ВІСКІ" мелена середній помол 250г

Кава "З АРОМАТОМ ВІСКІ" мелена середній помол 250г

Характеристики
Вид кави
Країна походження арабіки
Колумбія і Ефіопія
Ароматизатор
"Віскі"
Вага
250г
Рейтинг:
На складі

На складі 163.24

163.24 грн.

Без ПДВ: 163.24 грн.Шотландія — це країна, яка входить в Обʼєднане королівство Великобританія. Її знають через волинки, віскі та чоловіків, які ходять у спідницях (кілтах). Серед гурманів відомий напій, який має назву «кава по-шотландськи». Це досить складна суміш, в яку окрім кави входить цукор, шотландський віскі та лікер «Драмбуї». Особливого рецепту приготування нема. Просто в заварену каву вливають суміш скотча та лікера, поєднаних в однаковій пропорції. Ось і весь рецепт. Важливих вимог до кавових сортів  немає.

Фахівці ТМ Кавуська прагнули познайомити поціновувачів кави зі смаком шотландської традиції споживання, і в результаті створено «Шотландську». Для кавової основи обрано елітні зерна арабіки з Бразилії, Колумбії і Ефіопії. Густий аромат шотландського скотча доповнює і так чудовий смак кавових зерен трьох лідерів ринку кави.

В результаті отримано композицію, яка порадує любителя кави широкою палітрою смаків. При споживанні є гоструваті, брутальні відтінки, які отримують при участі віскі, а з іншого боку ніжні тони арабіки додають купажу легкості і свіжості квітів і фруктів.

Щоб повніше насолодитись ароматом і смаком «Шотландської» заварювати потрібно в турці чи кавоварці. Просте запарювання у горнятку чи френч-прессі не відкриє повної смакової композиції. Якщо бажаєте вповні відчути смак оригінального напою, можете придбати згаданий лікер «Драмбуї» та в горнятко завареної кави додати 10-20 мл. Цю каву краще не споживати вранці, через алкогольні тони, які вони містить. Вона ідеальна ввечері чи при зустрічі друзів. Вона допоможе зняти напругу після темпу робочого дня.

Купуйте «Шотландську» каву в меленому вигляді, в упакуванні 250 г. Цей купаж можна сміливо використати для подарунка любителю оригінальних смаків. При потребі запакують по-святковому! Гарного відпочинку за горнятком «Шотландської»! 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!