Кава "Міцна" мелена дрібний помол 250г

Кава "Міцна" мелена дрібний помол 250г

Характеристики
Ароматизатор
Відсутній
Вага
250г
Країна походження кави
В'єтнам і Уганда
Рейтинг:
На складі

На складі 105.94

105.94 грн.

Без ПДВ: 105.94 грн.Какаобобам робусти властивий великий вміст кофеїну. Тому дійсно міцна кава повинна містити у своєму складі зерна цього сорту. А поєднання декількох видів робусти утворює напій, який реально бадьорить. Такою є кава «Coffeefan Strong» від ТМ Кофефан. Композиція  вʼєтнамської і угандійської робусти з насиченим гірким смаком і великим вмістом кофеїну.

Вʼєтнам — один із лідерів ринку кави. Популярністю поступається тільки Бразилії. На переважній більшості плантацій вирощують робусту. Проте є інші сорти, наприклад, Чон — найдорожчий сорт кави у світі, теж походить з Вʼєтнаму. Смаковій композиції місцевої робусти притаманний багатий гіркий смак, зі слабким ароматом.

Угандійський каві властива густа гірчинка, повна відсутність кислоти і насичений відтінок гіркого шоколаду у смаковій палітрі. Аромат, як і у вʼєтнамської сестри, слабкий. Поєднання цих сортів у купажі «Coffeefan Strong» дає нам дуже міцний напій з оригінальним гіркуватим смаком, який може стати прекрасним початком дня.

Ця кава входить в серію мелених продуктів від ТМ Кофефан і продається у фасуванні 250 г. Купити можна у спеціалізованих точках продажу. Або замовивши через сайт. Зупинимось детальніше на методах приготування напою.

Типові варіанти заварювання: турку, кавоварку, кавову машину краще не використовувати. Отриманий напій буде дуже гірким. Для заварювання подібних сумішей у Вʼєтнамі розроблено оригінальну методику. Суть полягає у використанні спеціального фільтр-пресса. Фільтр встановлюють на горнятко. Змелену каву насипають у фільтр, спресовують і заливають окропом. Через пори фільтра заварений напій поступово стікає у філіжанку. За відсутності фільтра можна запарити у горнятку чи френч-прессі. Бадьорого ранку і гарного настрою за філіжанкою «Coffeefan Strong»!     

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!