КОФЕФАН

Модель: Classic

Кава "CoffeeFan" Classic зерно 1000г


550.00 грн. Без податку: 550.00 грн.

Наявність: В наявності

Серед любителів кави є такі, яким імпонує простий міцний напій, без жодних додаткових ароматів. Вони..

КОФЕФАН

CoffeFan — одна з трьох торгових марок кави, що виготовляється компанією «Престиж Продукт». Цей виробник зі Львова нещодавно розпочав свою активну діяльність. Під брендом «КофеФан» випускається недорога та середнього цінового діапазону кава. Незважаючи на бюджетний сегмент пропозиція дуже достойна. В асортименті присутні різні смаки, від суто «кавових» до композицій з ароматами. Є товарні позиції в зернах та вже мелені на виробництві.

    Кава від ТМ CoffeFan — це часточка традиції інших народів за доступною ціною. На березень 2019 року перелік товарних позицій включає 12 варіантів напоїв. З них 5 видів кави — купажі з різних сортів кави, а 7 видів — це бленди з додатковими ароматами. За основу взято арабіку з Індії та Бразилії, а також робусту В'єтнаму, Індії та Уганди. 

    Любителям купувати каву в зернах пропонуються наступні позиції:
  CoffeFan Classic — поєднання зерен індійської та в'єтнамської кави. Має виражений гіркуватий смак;
  КофеФан Mokka — робуста з В'єтнаму та кава з Індії адаптовані для приготування в моці — гейзерній кавоварці;
  CoffeFan Strong — міцніший напій, за рахунок більшого вмісту робусти, не рекомендований сердечникам та гіпертонікам; 
  КофеФан Cherry — індійська кава, оброблена сухим способом при зборі врожаю. Має виражений вишневий присмак; 
  CoffeFan Caramel — купаж індійських та в'єтнамських сортів з додавання ніжного аромату карамелі;
  КофеФан Vanilla — позиція з вираженим ванільним присмаком;
  CoffeFan Cinnamon — кава з пряностями, створена під натхненням турецької традиції. Ніжний смак з приємним ароматом кориці;
  КофеФан Irish Cream — всесвітньо відома ірландська кава, у баченні технологів виробника. Відрізняється ніжним відтінком вершкового лікеру в смаковій композиції.
  CoffeFan Whiskey — шотландський варіант напою, з ароматом скотча. Має дещо різкуватий, навіть брутальний присмак.
  КофеФан Chocolate — австрійська традиція, створена за мотивом кави по-віденські з солодким присмаком шоколаду;
  CoffeFan Espresso Ricco — купаж арабіки з робустою, створений для приготування ідеального еспресо. Чудова пінка, насичений букет, неповторний аромат.
  КофеФан Gusto Ricco -  суміш арабіки з Індії та Бразилії, може бути заварена будь-яким способом. Надзвичайний смак сподобається кожному.

    Перших 6 позицій можна придбати у меленому вигляді. Обсмажування та розмелювання здійснюється у виробничих умовах з дотриманням всіх технологічних стандартів. Одна з особливостей ТМ «КофеФан» - ручне упакування у фірмові картонні коробки.
    
    Більш детальна характеристика кожної товарної позиції є безпосередньо в каталозі. Окрім “сухих” описів, що до складу купажа, в анотаціях є інформація про оригінальні та цікаві способи заварювання, деталі різних світових кавових традицій, пояснення про батьківщину сортів, і як це впливає на смак напою. 

    Купити каву від ТМ CoffeFan можна у спеціалізованих крамницях міста та торгових мережах України або прямо на сайті. Щоб зробити це прямо зараз переходьте за посиланням https://kavuska.com/kofefan/