Купаж №5 Арабіки/Робусти (20*80) елітні зерна 1000г

Купаж №5 Арабіки/Робусти (20*80) елітні зерна 1000г

Характеристики
Вид кави
Арабіка і робуста
Країна походження арабіки
Бразилії
Країна походження робусти
В'єтнам
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 530.75

530.75 грн.

Без ПДВ: 530.75 грн.Купаж №5 Арабіка/Робуста, створений фахівцями купажу ТМ Кавуська, сміливо можна вважати смаком «вʼєтнамської кави». Єдине, що в композицію замість місцевої додано бразильську арабіку. І купажисти не прогадали. Поєднати робусту з Вʼєтнаму із зернами іншого континента — це зʼєднати дві кавових традиції у філіжанці доброго напою. Основою суміші є вʼєтнамські какаобоби, їх тут близько 80%. Тому основні смакові властивості будуть притаманні робусті: міцність, гіркота, пінка. Але бразильська кава, вирощена у приморських районах Південної Америки, помʼякшує гірчинку та додає у композицію легких тонів карамелі та троянд.

Для кого створено купаж

Першими хто оцінить цей напій будуть цінителі міцної кави. Заварений напиток є дуже міцним, і прекрасно бодрить вранці, забирає сонливість та бажання подрімати. В той же час, особам з патологіями серця, судин, вагітним та іншим групам ризику краще утриматись від споживання.

Найкращі методи приготування

Купаж №5 найкраще заварювати по-вʼєтнамськи або кемексі, аеропрессі чи френч-прессі. Гейзерна кавоварка, електрична, турка чи кавова машина приготують також цю  композицію, але у смакових відчуттях буде переважати густа гірчинка, а це не всім підходить. Для помолу рекомендований середній чи дрібний розмір фракції. Робусту у Вʼєтнамі прийнято солодити згущеним молоком. Цей купаж буде гарною основою для заварювання по-варшавськи, коли готують каву на молоці замість води.

Де продається

ТМ Кавуська пропонує Купаж №5 тільки в зернах. Є велика упаковка 1000 г. Мелених пропозицій нема. Купити можна через сайт або у магазинчиках по території України.

Нехай ця кава стане для Вас гарним початком дня!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!