Моносорти — вибір справжнього гурмана

  • Моносорти — вибір справжнього гурмана

Усіх любителів кави умовно можна поділити на дві групи: люди, які просто пʼють каву, особливо не замислюючись над смаком. Для них головне — міцність і тонізуючий ефект. А є шанувальники, для яких смак напою має ключове значення. Саме для них ТМ Кавуська створила окрему серію продукції, названу «Моносорти».

На даний момент в лінійку входить 5 ексклюзивних сортів кави:

  • Арабіка Сантос з Бразилії;
  • арабіка Джимма з Ефіопії;
  • арабіка Сюпремо з Колумбії;
  • робуста Вʼєтнам;
  • робуста Черрі з Індії.

Перелік дуже цікавий, і ось чому. По-перше: сорти кави з різних куточків світу;

по-друге: кожен вид має свою неповторну смакову родзинку; по-третє: з цих моносортів можна в домашніх умовах створювати самостійні купажі, вигадуючи нові смаки.

            Щоб гурману було зручніше зробити вибір, коротко опишемо основні смакові властивості сортів. Бразильський Сантос, вирощений в приморських районах країни, в рівнинній місцевості, характеризується багатим смаком, практично без кислинки. В букеті домінують гіркуваті фруктові нотки. Ефіопська Джимма це вишуканий і багатий смак, з відтінками гіркого шоколаду. Високий, як для арабіки, вміст кофеїну. Чудово споживається в чистому вигляді або в композиції з іншими сортами. Колумбійська Сюпремо — чудова фруктова кислинка з багатою палітрою смакових тонів. Терпкуватий пряний післясмак.

            Робуста з Вʼєтнаму дуже міцна. Її головний смаковий акцент — густа гірчинка. Найкраще смакує в композиції з арабікою. Вона додає купажу міцності та забезпечує чудову пінку. Індійська Черрі, на думку фахівців, найсмачніша робуста у світі. Її можна споживати в чистому вигляді. Має приємний вишневий присмак.

            ТМ Кавуська заохочує спробувати запропоновані моносорти, і обрати улюблений. Або навіть створити новий унікальний купаж. Бажаємо приємної дегустації!   

2018-11-09 17:45:34
0
703

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!