Торгова марка «Кавуська» проводить спеціальну акцію для користувачів соціальної мережі Facebook

  • Торгова марка «Кавуська» проводить спеціальну акцію для користувачів соціальної мережі Facebook

Призами виступають подарункові набори кави. В розіграші приймуть участь всі, хто виконав нескладні завдання:

  1. Підписатись на сторінку виробника у мережі Фейсбук.
  2. Поставити лайк акційному посту.
  3. Зробити репост, в коментарях вказавши друга, що розділить з Вами святкове споживання кави.

Акція починається 30 жовтня 2018 року і триває до 07 листопада цього року. 08 листопада шляхом випадкового вибору, з допомогою random.org, буде визначено переможця і призові місця.

            Учасник, що посяде перше місце отримає від львівського виробника чудовий набір унікальних смаків, що включає шість купажів, які презентують смаки кавових традицій різних країн. Подарунковий комплект включатиме упакування великого обʼєму 250 г. Учасник, що посяде друге призове місце, отримає аналогічний набір, але меншого фасування. Вага однієї пачки 75 г. Третє призове місце отримає 1 пачку кави вагою 250 г і 1 меншого розміру 75 г.

            Нагадаємо, що головною стратегією ТМ Кавуська є знайомство своїх клієнтів зі смаками найрізноманітніших світових традицій споживання кави. В асортименті виробника вже можна придбати: Варшавський, Віденський, Турецький, Шотландський чи Ірландський бленди. Майстри купажу і тепер працюють над новими унікальними рецептурами.

            Окрім того, на сторінках інтернет-магазину https://kavuska.com/ можна детальніше познайомитись з пропозиціями ТМ Кавуська. Гурмани можуть замовити мелену каву або в зернах. Для конкретних сортів чи оригінальних купажів вказані рекомендовані способи приготування кави. В описах товарних позицій знаходиться інформація про характеристики тих чи інших сортів кави з різних континентів, особливості споживання в тих чи інших культурах і багато іншого.

            Закликаємо Вас прилучитись до акційної пропозиції від ТМ “Кавуська” і відвідати наш сайт. Бажаємо перемоги!

2018-11-03 14:58:51
0
739

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!