У Львові нещодавно розпочав свою діяльність новий виробник кави

  • У Львові нещодавно розпочав свою діяльність новий виробник кави

Це компанія «Престиж Продукт» Вона представлена на ринку двома торговими марками «CoffeeFan» і «Кавуська». І ось стало відомо, що обсяг бренду «Кавуська» за перше півріччя 2018 року зріс у 2.7 рази.

            Для молодої команди виробника це величезний успіх. Проте, якщо глибше проаналізувати стратегічну політику і зусилля, що прикладаються для задоволення потреб найбільш вибагливих споживачів кави, то стане зрозуміло, що це закономірний результат.  

            В чому ж таємниця?  Спробуємо дати відповідь:

  •  ТМ “Кавуська” - це широкий вибір найрізноманітніших смаків.
  •  Доступні ціни на продукцію.
  •  Широкі можливості з упакуванням. Є кава в зернах і мелена в пачках різної величини.
  • Ексклюзивною особливістю “Кавуськи”, що вирізняє її серед інших виробників, є подарункове упакування. Це фірмові картонні коробки з шнурочком. Цей етап на виробництві здійснюється тільки вручну.  

            Сам бренд “Кавуська” включає в себе ряд пропозицій меленої кави і в зернах. Наприклад, клієнти можуть обрати смак в серії, що презентує смаки світових традицій. Вона включає: “Шотландську”, “Турецьку”, “Ірландську”, “Віденську”, “Варшавську” та звичайно “Львівську” каву. Ці букети доступні в подрібненому вигляді та в зернах. Інші серії - “Моносорти” і “Купажі” - це виключно пропозиції в зернах. Перша серія презентує одні з кращих у світі сортів кави: Арабіку Сантос, Джимму, Сюпремо і робусту з Вʼєтнаму і сорт Черрі з Індії.

            Серія “Купажі” включає найцікавіші поєднання моносортів, в різних пропорціях. Є композиції з акцентом на смак, а є для міцності, є для запарювання в горнятку, а є для приготування еспресо в кавовій машині.

            Заохочуємо кожного хто любить каву спробувати продукцію ТМ “Кавуська”. Вам обовʼязково сподобається. 

2018-11-11 15:01:44
0
742

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!