“Чорна кава у чорну пʼятницю”

  • “Чорна кава у чорну пʼятницю”

            Виробник кави зі Львова ТОВ «Престиж Продукт», що представлений на ринку двома торговими марками «Кавуська» та «CoffeeFan», проводить для всіх покупців інтернет-магазину https://kavuska.com/ надзвичайну акцію, під назвою “Чорна кава у чорну пʼятницю”, приурочену до дня суперзнижок. 

            Суть акційної пропозиції полягає в 10%-й знижці на всю без виключення продукцію. Так, ви не помилились, НА ВСЮ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ. Термін проведення акції обмежений тільки 1 днем, пʼятницею 23 листопада 2018 року. Пільгова ціна діє на всі товари замовленні в інтернет-магазині через кошик сайту або в телефонному режимі у менеджера компанії. Але тільки в день проведення акції. Замовлені товари в попередній або наступний день будуть відвантажені по стандартній ціні сайту.

            Тому інтернет-магазин “Кавуська” заохочує скористатись умовами акційної пропозиції і:

  • створити  більший запас улюбленої кави;
  • придбати подарунки для близьких, що полюбляють цей напій (враховуючи, що незабаром свято Миколая і Новий Рік);
  • спробувати нові, незвичайні, оригінальні смаки.

            Зі свого боку, команда виробника пропонує скуштувати нову унікальну серію моносортів представлену на сайті в розділі: https://kavuska.com/monosortu/ або для шанувальників оригінальних композицій: https://kavuska.com/kypaji/ . Для кавоманів, що віддають перевагу подрібненій продукції:

            Нагадаємо, що головна стратегія молодої команди львівського виробника “Престиж Продукт” - це знайомство своїх клієнтів з культурами інших народів, через ковток кави. Бажання принести в кожен дім часточку нового, зігріти холодними вечорами сімʼю чи друзів за філіжанкою гарячої, смачної та ароматної кави. Закликаємо до участі в акції!

2018-11-11 15:03:06
0
2263

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!