Кава "CoffeeFan" Mokka зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Mokka зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000г
Країна походження кави
Індія і Уганда
Рейтинг:
На складі

На складі 390.00

390.00 грн.

Без ПДВ: 390.00 грн.Лінійка недорогих пропозицій від ТМ Кофефан складається з оргінальних купажів, які презентують країни південно-східної частини Азії. Наприклад, світових лідерів експорту кавових зерен: Індію та Вʼєтнам. Також, в композиціїі включають сорти робусти з Уганди.  Одним із цікавих експериментів по підбору смаку стала кава «Coffeefan Мокка». Її смак — це  результат поєднання зерен індійської та угандійської робусти.

Купаж є дуже цікавим з точку зору гурмана, оскільки складові частини суміші мають свою неповторну рису. Наприклад, індійський сорт рахується спеціалістами найкращим серед усіх варіантів робусти, а її смак дозволяє споживати цей сорт в чистому вигляді, без купажування з арабікою чи ароматизаторами. А угандійська, на Лондонській товарній біржі визнана еталонним смаком для сортів робусти. Зернам індійської кави притаманний легкий присмак вишні, а африканській — густий аромат гіркого шоколаду. В обох сортів високий вміст кофеїну і середній аромат. Робить схожими їх густа гірчинка, без кислинки, і чудова пінка.

Купити «Coffeefan Мокка» можна у зернах. Фасування 1000 г дозволить забезпечити себе на тривалий час свіжою кавою. При змелюванні рекомендується обирати середній помол. Це оптимальний варінт для заварювання і запарювання. Тривалого приготування у турці чи кавовій машині краще уникати. Такі методики приготують насичено-густий гіркий напій. Не кожному сподобається. Гарно розкриває смак, заварювання через фільтр-пресс або запарювання у френч-прессі.

Пропонуємо спробувати новий смак від львівського виробника придбавши каву в зернах, і щодня експерементуючи з помолом та варіантами заварювання знайти улюблений. Бажаємо гарної дегустації!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!