Кава з ароматом ванілі мелена дрібний помол 75 г

Кава з ароматом ванілі мелена дрібний помол 75 г

Характеристики
Ароматизатор
"Ваніль"
Вага
100г
Країна походження кави
Індія і В'єтнам
Рейтинг:
На складі

На складі 43.70

43.70 грн.

Без ПДВ: 43.70 грн.Вірна своїй стратегії ТМ Кофефан продовжує створювати нові кавові композиції, присвячені ароматам Південно-Східної Азії. В цій лінійці поєднання різних сортів кави з Індії, Вʼєтнаму чи Уганди. Зазвичай використовується робуста, хоча в кожній з країн є невеликі плантації арабіки. Але клімат країн не сприяє доброму урожаю цього сорту.

Цікаво те, що робуста вирощена в кожній з цих країн має свій специфічний присмак, хоча спільними рисами є насичена гірчинка та великий вміст кофеїну. Так, зернам з Індії притаманний вишневий присмак, угандійській каві — виражений аромат гіркого шоколаду, вʼєтнамській — деревно-горіхові відтінки смаку. Але все-таки споживання чистого сорту робусти, без домішок, на любителя.

Для помʼякшення гіркоти, виробники кави вказані сорти часто поєднують з арабікою, яка має багатший смак або додають до робусти певний аромат. Такою пропозицією є «Coffeefan Vanilla». В ній поєднано зерна індійської та вʼєтнамської кави, і збагачено ароматом ванілі. Отримана кава має високу міцність, гарну пінку, густу гірчинку, яку чудово доповнюється присмаком ванілі. «Coffeefan Vanilla» пропонується шанувальникам кави у меленому варіанті або в зернах. Помол обрано найдрібніший, а це означає, що навіть залита окропом кава в горнятку непогано розкриває смак. Як варіант можна заварювати напій, використовуючи вʼєтнамську методику. Потрібен фільтр-пресс, який ставлять на горнятко, засипають і трамбують каву, заливають окропом. Вода переходить через фільтр і через декілька хвилин у філіжанці буде заварена кава. Для збагачення смаку в таку суміш додають згущенне молоко.

Купити «Coffeefan Vanilla» в упакуванні з меленим зернами можна у фасуванні 250 г залишивши замовлення на сайті. Або в точках продажу у Вашому місті. Гарного настрою за горнятком доброї кави!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!