Кава "Класична" мелена дрібний помол 75 г

Кава "Класична" мелена дрібний помол 75 г

Характеристики
Ароматизатор
Відсутній
Вага
100г
Країна походження кави
Індія і В'єтнам
Рейтинг:
На складі

На складі 43.70

43.70 грн.

Без ПДВ: 43.70 грн.Торгова марка «Coffeefan» охоплює сегмент бюджетних сортів кави. Проте, коли ми чуємо, що якийсь товар є недорогим виникає стереотип, що товар не якісний чи бракований або йому ще чогось бракує. Але це не стосується продукції львіського виробника. Клієнтам пропонується ціла лінійка продукції, яка спрямована познайомити шанувальників кавового напою зі смаками різних народів. Композиції, які пропонує ТМ Кофефан утворені поєднанням тільки якісних зерен відомих сортів. Один з таких варіантів — це Coffeefan Classic.

Це класична кава з густим гіркуватим смаком, непоганою пінкою, і цікавим тривалим післясмаком вишні і грецького горіха. В композицію Coffeefan Classic увійшли зерна індійської та вʼєтнамської робусти. По смаковим властивостям напій звичайно поступається композиціям кави, в яких є зерна арабіки. Але безумовною перевагою цього напитку є висока міцність, що так цінується представниками певних професій. Яким потрібно працювати в ночі, наприклад. Тому вони гідно оцінять каву Classic. 

Продукція ТМ Кофефан випускається в меленому варіанті, а також є упакування із зернами. Гурмани стверджують, що кава краще смакує зі свіжомелених какаобобів. Проте, не завжди є можливість займатись помолом. Тому львіський виробник випускає серію меленої кави. Після промислового змелювання продукція одразу герметично запаковується. Тому про якість хвилюватись не потрібно.

Помол у Coffeefan Classic дрібний, а це означає, що навіть запарювання у горнятку непогано розкриє смак напитку. А якщо заварити у кававарці чи турці, то букет буде більш насиченим і повним. Для аромату необхідно додавати дрібку (на кінчику ножа) кориці. Це по бажанню.

Купити можна в упакуванні стандартного розміру 250 г у фірмових точках продажу. Або залишайте замовлення на сайті. Пропонуємо почати ранок з філіжанки доброї кави!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!