Кава з ароматом вишні мелена дрібний помол 250г

Кава з ароматом вишні мелена дрібний помол 250г

Характеристики
Ароматизатор
"Черрі"
Вага
250г
Країна походження кави
Індія і В'єтнам
Рейтинг:
На складі

На складі 105.94

105.94 грн.

Без ПДВ: 105.94 грн.В торгової марки Coffeefan є серія ексклюзивних купажів, які презентують країни Південно-Східної Азії і Африки. Цей регіон характеризується підвищеною вологістю, високими горами, розповсюдженістю різноманітних паразитів. Дерева сортів арабіки в таких умовах не витримують. Основна кількість плантацій — це насадження робусти. Існує думка, що робусту в чистому вигляді не споживають, а тільки включають в різноманітні кавові суміші для міцності та гарної пінки. Думка має певні підстави для існування. Проте, є виключення. Одне з них індійська робуста. В неї нетипові для цього сорту кави великі зерна і непогані смакові характеристики, тому фахівці заохочуть до споживання в чистому вигляді або в поєднанні з іншими сортами.

Один з таких варіантів — це «Coffeefan Cherry». Це смак індійської робусти збагачений додаванням вʼєтнамської. Купаж має густий гіркий смак з присмаком вишні, характерним для індійської кави. Аромат завареного напою досить слабкий. Після споживання залишається легкий горіховий післясмак з деревними нотками. Звичайно, смакові показники поступаються купажам за участью арабіки. Проте, це компенсується високим вмістом кофеїну та чудовим збадьорюючим ефектом. Знавці кавового напою радять після горнятка висококофеїнової кави, через 30-40 хвилин після споживання, випити стакан води. Це продовжить кофеїнову дію і не допустить сонливість, яка інколи проявляється, коли дія кофеїну вичерпана.

Що до способу заварювання, то рекомендується запарювати в горнятку або френч-прессі. Кавоварка, джезва чи інші методи тривалішого заварювання в результаті дають напій, який має надто гіркий смак. Хоча в таких випадках, наприклад, у Вʼєтнамі гіркоту компенсують згущеним молоком.

Купити упаковку «Coffeefan Cherry» можна в упаковці 250 г. Заохочуємо спробувати Азію на смак! 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!