Кава "Карамельна" мелена середній помол 250г

Кава "Карамельна" мелена середній помол 250г

Характеристики
Вид кави
Арабіка
Країна походження арабіки
Колумбія і Ефіопія
Ароматизатор
"Кориця"
Вага
250г
Рейтинг:
На складі

На складі 163.24

163.24 грн.

Без ПДВ: 163.24 грн.Для карамельноїої кави є характерною широка палітра смаків, з нотами гірчинки і кислинки, невелика міцність і гарна пінка. Майстри купажу ТМ Кавуська воліючи показати смак цієї традиції, обрали елітні зерна бразильської арабіки та змішали їх з арабікою Ефіопії, Колумбії за ретельно підібраним рецептом. Тому напій, який отримали в результаті, має дуже приємний багатий смак. Гурмани зможуть досвідчити відтінки легкої гірчинки, насиченої кислинки, тривалий вʼяжучий післясмак. В ароматі напою чітко відчувається карамель.

 

 Враховуючи, що не в кожного шанувальника кави вдома є якісна кавомолка, спроможна змолоти на дрібно, і не в кожного є для цього час, фахівці виробника завчасно перемололи какаобоби на виробництві. Після цього, каву одразу запакували в герметичну упаковку, тому смакові і ароматні показники будуть збережені. Єдине, що після покупки і відкриття необхідно пересипати мелену каву в емність, яка щільно закривається.  

Купити «карамельну» мелену каву від ТМ Кавуська можна розфасовану по 250 г. Заварювання традиційно рекомендується робити у турці. Проте, можна в кавовій машині чи гейзерній кавоварці. За традиціями пиття кави у Туреччині цукор додають перед вливанням води, а у горнятку не перемішують. Для смаку додають декілька кристалів солі.

Цей особливий смак можна спрезентувати друзям чи знайомим. Для подібних випадків продукцію гарно запакують. Торгова марка має багато чудових і неповторних композицій, але ця кава однозначно не залишить байдужим нікого. Бажаємо гарного настрою за горнятком «Карамельної»!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!