Кава "CoffeeFan" Caramel зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Caramel зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
"Карамель"
Вага
1000г
Країна походження кави
Індія і В'єтнам
Рейтинг:
На складі

На складі 364.30

364.30 грн.

Без ПДВ: 364.30 грн.

10або більше 330.00 грн.Купаж «Cоffeefan Caramel» від ТМ Кофефан — це екстравагантне поєднання міцних сортів кави з приємним ароматом карамелі. Композиція входить в лінійку смаків, які презентують смаки азійської кави. Створюючи каву «Caramel», в якості основи обрали зерна, походженням з Вʼєтнаму та Індії. Какаобобам з цього регіони притаманний багатий гіркуватий смак і середній аромат. Карамель гарно доповнює смакову палітру, привносячи у букет солодкі відтінки.

Кому сподобається напиток

Ця пропозиція для тих, хто еспериментує зі смаками кави, і ще не знайшов свій. Напій сподобається тому, хто віддає перевагу міцнім композиціям.

Про змелювання

Є хибна думка, що добрий смак можна добути тільки із зерен найбільшого скріна (розміра). Проте, це не зовсім так. По-перше какаобоби — це тільки сировина, і поганий майстер може пересмажити, невдало підібрати суміш чи допустити іншу помилку. Найважливіше в цій справі майстерність виконавця. І якщо торкатись інформації про розмір зерна, то спеціалістам відомо, що деякі смакові акценти отримують тільки із невеликих, неповністю дозрілих какаобобів. Але фахівці ТМ Кофефан добре знають свою справу, і в упаковці любитель кави знайде тільки найкраще оброблені зерна, готові до змелювання. Рекомендований помол: дрібний. Він найкраще розкриє смак композиції. Єдине зауваження: непотрібно за один раз багато молоти. Дрібна фракція за короткий час втрачає багато корисних олій, що містяться в какаобобах.

Смак готової кави

Смаковій палітрі завареного напитку властиве оригінальне поєднання густої гірчинки з ароматом карамелі. Обволікачий терпкуватий післясмак ще годинку буде нагодувати про випите горнятко.

Як фасується

Кава «Cоffeefan Caramel» продається в зернах. Вага 1 кг. Замовити можна через сайт. Приємних відчуттів за горнятком кави з карамеллю! 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!