Кава "CoffeeFan" Cherry зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Cherry зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
"Черрі"
Вага
1000г
Країна походження кави
Індія і В'єтнам
Рейтинг:
На складі

На складі 550.00

550.00 грн.

Без ПДВ: 550.00 грн.Серед поціновувачів кави, частина цінує простий, міцний напій, а є гурмани, яким подобається експериментувати, заварювати по-різному, додавати аромати. Наприклад, дрібку кориці чи ванілі тощо. Тому виробники кавових сумішей вроховують вподобання різних груп споживачів кави. Торгова марка «Кофефан» не виключення. Серед її продукції можна знайти чисті купажі, без додаткових домішок, а є лінійка з певними ароматами. Одна з таких композицій — кава «Coffeefan Cherry».

Компоненти суміші

Для основи композиції обрано зерна, вирощені на плантаціях у Вʼєтнамі та Індії. Ці країни входять у список головних експортерів кави у світі. Тому традиції вирощування, методики збору врожаю, просушування зерен та інші процеси підготовки до продажу доведено до найвищої якості. Какаобоби для сумішей фахівці ТМ Кофефан обирають найкращі.

Як запаковано. Де купити.

Реалізується «Coffeefan Cherry» у великій упаковці із зернами, вагою 1 кг. Цілі какаобоби  зручніше зберігати, ніж мелену кава. Достатньо сухої, чистої посудини. Змелювати потрібно за потребою. Оскільки багато масел і поживних речовин, які містяться в зернах, після помолу швидко вивітрюються. Та й смак завареного напою зі свіжозмеленної кави буде кращим.

Придбати «Coffeefan Cherry» найпростіше через корзину сайту. Хоча можна шукати в магазинах на території України. Там вона теж представлена.

Основні смакові акценти

Поєднання насиченої гірчинки з ароматом вишні — це головний смаковий акцент композиції. Окрім того присутні грубуваті відтінки горіха, деревини. В ароматі вгадується вишневий відтінок. Високий вміст кофеїну, і як наслідок прекрасний освіжаючий ефект теж будуть довподоби кавоманам. Післясмак тривалий, з вираженим фруктовим привкусом.

Не минайте своєю увагою цей ексклюзивний купаж. Бажаємо смачної дегустації!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!