Кава "CoffeeFan" Chocolate зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Chocolate зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
Chocolade
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 550.00

550.00 грн.

Без ПДВ: 550.00 грн.Присмак гіркого шоколаду є одним із самих популярних у палітрі смакових відтінків кави. Особливо чітко він проявляється при заварюванні через турку чи кавоварку сортів арабіки чи вʼєтнамської робусти. Кавова суміш «Coffeefan Choсоlate» являє собою поєднання гірчинки зерен, вирощених на плантаціях Індії та Вʼєтнаму, з густим ароматом шоколаду. Утворена композиція обовʼязково сподобається любителям складних смаків.

Де вирощені кавові зерна

Місцевість, де вирощують каву, знаходиться в гірських районах Індії та Вʼєтнаму. Клімат в країнах сприятливо впливає на вирощування сортів робусти. Хоча невелики площі займають насадження арабіки. При сборі врожаю використовують вологе просушування, тому надлишок гіркоти забирається, а какаобоби здобувають нові смакові властивості.

Про змелювання

Купити суміш «Coffeefan Choсоlate» можна, розфасовану по 1000 г, в упаковці із зернами. На відміну від завчасно меленої  кави, яку потрібно зберігати в сухих, герметичних умовах, цілі какаобоби зберігають в будь-якій сухій ємності. Розмір помолу, який відкриє найбагатше смак, дрібний. Можна середній, грубий дозволить зготувати дуже легкий напій.

Про заварювання і смак завареної кави

Для отримання найкращих смакових показників композицію «Coffeefan Choсоlate» заварюють по-вєтнамськи. При цьому потрібен фільтр-пресс. Також підійде воронка або кемекс. Коротко суть метода така: у фільтр чи верхню посудину кемекса насипають змелену каву, потім ретельно трамбують і заливають дуже гарячою водою (близько 84-89 °С). Через отвори фільтра готовий, відфільтрований від осаду напій, поступово перейде у нижню ємність. Через декілька миттєвостей він готовий до споживання. Смак буде делікатно гіркий з насиченим ароматом шоколаду.

    Гарного настрою за чашкою кави з шоколадом!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!