Кава "CoffeeFan" Cinnamon зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Cinnamon зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
Cinnamon
Вага
200г
Рейтинг:
На складі

На складі 390.00

390.00 грн.

Без ПДВ: 390.00 грн.Бленд «CoffeeFan Cinnamon» створений для того, щоб познайомити шанувальників кави зі смаком всесвітньо відомої турецької церемонії споживання напою. Купажисти ТМ Кофефан не могли не включити цей смак у серію, присвячену світовим традиціям, поряд із ірландською та шотландською. Каві по-турецьки властивий надзвичайно дрібний помол, не дуже міцна композиція зерен, додавання прянощів у купаж.

Яка основа композиції

Суміш «CoffeeFan Cinnamon» складається із какаобобів, вирощених у країнах Азії. Індії та Вʼєтнамі. Сорти кави з цих країн характеризуются достатньо високою міцністю і густою гірчинкою. Аромат кориці приємно доповнює смак завареного напою.

Про змелювання по-турецьки

Традиційна турецька кава заварюється з дуже дрібно змелених зерен. Практично до фракції муки. На батьківщині традиції для цієї мети використовують камʼяну ступку. Або потрібна якісна кавомолка. Але бажаючим проекспериментуватизі смаками можна змолоти і до середнього розміру.

Турецька традиція заварювання

Джезва (турка) була винайдена в Туреччині, тому природно, що кава по-турецьки заварюється в ній. Цікава особливість традиції заварювання полягає в тому, що цукор додають до змелених зерен перед всипанням у воду, а після готовності не розмішують напій, щоб не порушити пінку. Для забагачення смаку додають дрібку солі при заварюванні.

Смак готового напитку

Заварена кава «CoffeeFan Cinnamon» має насичений багатий смак, з переважаючою гірчинкою, тонами фруктів і горіхів і густим ароматом кориці. Рудувата пінка додає напою кислуватих нот.

Придбання

Каву «CoffeeFan Cinnamon» можна купити в упаковці зерен, вагою 1000 г. Придбати можна в торгових точках партнерів ТМ Кофефан або напряму через корзину сайту. Не минайте увагою турецьку традицію споживання!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!