Кава "CoffeeFan" Irish Cream зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Irish Cream зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000 г
Країна походження кави
Індія і Уганда
Рейтинг:
На складі

На складі 550.00

550.00 грн.

Без ПДВ: 550.00 грн.В торгової марки «КофеФан», львівського виробника кави, зʼявилась нова серія продукції, в якій шанувальникам напою пропонуються смаки традицій різних народів. До цієї лінійки належить суміш «CoffeeFan Irish Cream». Вона презентує «ірландську каву». Напій, який увійшов в 100 найпопулярніших у світі. Родзинка напитку — поєдання смаків чорної насиченої кави, ірландського віскі та густих взбитих вершків, обовʼязково холодних.

Кава «CoffeeFan Irish Cream», у баченні львіського виробника, змінила віскі — один з обовʼязкових компонетів напою, на крем. Більш мʼякий спиртний напиток, виготовлений на основі вершків та місцевого віскі. Кавова основа суміші — це зерна вʼєтнамських та індійських сортів кави.

Продукція пропонується у зернах, фасована по 1000 г.  Купити можна у фірмових магазинах-партнерах і торгових мережах або через корзину сайту.

Про помол

Зерна кави рекомендується змелювати до дрібної фракції. Такий варіант забезпечить найкраще розкриття смаку. Непоганий результат буде також при середньому помолі, але тоді потрібно заварювати в джезві чи гейзерній кавоварці.

Смак  «CoffeeFan Irish Cream»

Заварена кава має на густий, насичений смак з вираженою гірчинкою, яка поєднується з тонами лікера, утворюючи складну терпкувату композицію. Післясмак виражений, терпкий, залишає після споживання тривалий час легкі лимонні тони. Щоб ближче торкнутись ірландської традиції до готового напою слід додати очеретяний цукор і взбиті вершки. Споживати, поки кава гаряча, не очікувати охолодження. Комбінація з холодними вершками помʼякшує температуру. Жінкам у всі триместри вагітності, а також у період лактації та особам з патологіями серцево-судинної системи заборонений цей напій.

Пропонуємо відчути ірландську традицію через ковток «CoffeeFan Irish Cream»!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!