Кава "CoffeeFan" Strong зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Strong зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000г
Країна походження кави
В'єтнам і Уганда
Рейтинг:
На складі

На складі 550.00

550.00 грн.

Без ПДВ: 550.00 грн.Композиція «Coffeefan Strong» - це надзвичайно міцний напиток, створений купажистами ТМ Кофефан. В якості основи обрано зерна вʼєтнамської та індійської кави. В основному це сорти робусти. Поєднання не нове, в лінійці львівського виробника є інші композиції з цих видів кави. Серед них «Coffeefan Strong» вирізняє висока міцність, яка досягається більшою концентрацією сорту з Вʼєтнаму.

Для кого створено композицію

Кава належить до сегменту недорогих кавових продуктів. Смакова палітра поступається дорогим сумішам з арабікою, проте, вона знайде свого шанувальника. Напій сподобається тим, хто любить пити дійсно міцну каву. Її не можна пити жінкам протягом періоду вагітності та лактації та сердечникам.

Рекомендації щодо помолу

«Coffeefan Strong» продається у великій упаковці із зернами, обʼємом 1 кг. Добре розкриває смак дрібний помол або середнього розміру. Але потрібно враховувати метод приготування, бо надто дрібна фракція при заварюванні у турці спричинить надмірну гірчинку.

Найкращий спосіб приготування

Зерна робусти по смаковим і ароматичним властивостям суттєво програють арабіці. Це відомо усім. Але і ціна останньої значно переважає. А от як приготувати з „недорогої“ робусти смачний напиток знають далеко не всі. Є декілька секретів:

  • найкращі результати дає приготування з допомогою фільтр-пресса, кемекса чи воронки;
  • змелювати потрібно на дрібно, але не на пил;
  • додавати у каву згущенне молоко.

Смак приготованого напою

Смакова палітра характеризується переважанням гірчинки, легкими тонами горіха, деревини. Відчувається вишневий присмак. Аромат у напою слабкий. Післясмак терпкий тривалий.

Купівля

Купуйте «Coffeefan Strong» залишаючи заявки на сайті або в торгових мережах України. Бажаєм гарного дня і бадьорого рінку за філіжанкою Strong-кави!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!