Кава "CoffeeFan" Vanilla зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Vanilla зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
"Ваніль"
Вага
1000г
Країна походження кави
Індія і В'єтнам
Рейтинг:
На складі

На складі 550.00

550.00 грн.

Без ПДВ: 550.00 грн.Кава з ваннілю є цікавою імпровізацією зі смаком напою.  Суміш «Coffeefan Vanilla» - це інтерпретація цього експерименту в баченні фахівців купажу ТМ Кофефан. Напиток має цікавий букет, в якому поєднано багату гірчинку з гоструватим ароматом ванілі.

Компоненти суміші

Щоб створити цей купаж було обрано зерна вʼєтнамської та індійської кави. Відкриваючи упакування із зернами, любитель кави відчує складний аромат какакобобів та ванілі. Зерна за розміром невеликі, як раз такі, які найкраще розкривають смак вказаних сортів.

Як змолоти, щоб смак був найкращим

Однозначних рекомендацій, що до помолу нема. Все залежить від способу приготування та особистих вподобань. Потрібно враховувати, що змелені зерна до фракції пилу

при заварюванні у турці чи кавовій машині приготують каву, яка буде досить гіркою. Потрібно буде солодити, щоб перекрити гіркоту. Хоча тут, на любителя. Грубий помол не дасть насолодитись повнотю смаку, напиток буде легким. Теж, не кожному сподобається. Найкраще змолоти до середнього чи дрібного розміру.

Заварювання

Вʼєтнамська кава, зерна якої входять у суміш, виходить найсмачніше приготована у кемексі або через фільтр-пресс. Якщо дрібний помол, то можна запарити у френч-прессі чи філіжанці. Ключовий смаковий акцент композиції — складний смак густої гірчинки поєднаної з ваннілю. Заварена кава має сильніший запах, ніж звичайна суміж без ароматів, завдяки тій же ванілі. При споживання відчуваються відтінки фруктів та горіхів. Для доповнення смаку можна додати ложку згущенного молока. Так у Вʼєтнамі підсолоджують каву.

Покупка

Каву «Coffeefan Vanilla», розфасовану в упакування із зернами по 1000 г, можна купити через корзину сайта або у фірмових точках продажу кавової продукції. Заохочуємо до сміливих ескпериментів з новими смаками!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!