Кава "CoffeeFan" Whiskey зерно 1000г

Кава "CoffeeFan" Whiskey зерно 1000г

Характеристики
Ароматизатор
"Whiskey"
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 550.00

550.00 грн.

Без ПДВ: 550.00 грн.В торгової марки Кофефан у серії продукції, яка презентує світові традиції споживання кави, є суміш зерен «CoffeeFan Whiskey». Це напій, який представляє шотландський звичай споживання. Шотландія, як відомо, є батьківщиною скотча — місцевого віскі. Тому не дивно, що каву споживають з додаванням цього спиртного напою.

Компоненти суміші

Традиційна шотландська кава складається з трьох складових частин: кавової основи, скотча та місцевого лікера «Драмбуї». У композиції «CoffeeFan Whiskey» використано зерна індійської та вʼєтнамьскої кави. Також у суміш додано аромат шотландського віскі.

Основні смакові характеристики

Для завареної кави характерним смаком — є поєднання гіркоти притаманної азійським сортам арабіки чи робусти з гострим, навіть брутальним, ароматом віскі. Кислинка в смаковій палітрі виражена слабо. Після споживання залишається терпкуватий післясмак з обволікаючим ефектом.

У Шотландії після приготування кави суміш лікера та віскі просто вливають у напій. Тому, щоб наблизитись до цієї традиції в заварений напиток можна влити 10-20 мл «Драмбуї», а за його відстутності 5-10 мл коньяку. Ця кава не для ранкового споживання. Це напиток для повільного споживання, коли потрібно відпочити від напруги робочого процесу. Це напій вихідного дня.

Про помол

Композиція «CoffeeFan Whiskey» пропонується в зернах, упакована по 1 кг. Щоб повністю розкрити смак потрібно молоти на дрібно, але безпосередньо перед заварюванням, щоб зберегти всі поживні речовини. Заварювання можна робити у гейзерній кавоварці чи у воронці, кемексі. Можна запарювати у горнятку. 

Покупка

Купити «CoffeeFan Whiskey» можна по всій території України у фірмових магазинах чи торгових мережах або через сайт. Спробуйте смак оригінальної шотландської традиції через філіжанку Whiskey-кави!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!