Купаж №2 Арабіки/Робусти (80*20) елітні зерна 1000г

Купаж №2 Арабіки/Робусти (80*20) елітні зерна 1000г

Характеристики
Вид кави
Арабіка і робуста
Країна походження арабіки
Бразилії і Ефіопії
Країна походження робусти
Індонезія
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 600.30

600.30 грн.

Без ПДВ: 600.30 грн.

10або більше 550.00 грн.Купаж №2 Арабіка/Робуста — це кавова суміш, яка входить в нову серію продукції від ТМ Кавуська. Вона включає декілька ексклюзивних смаків створених для шанувальників кави різних вподобань. Є композиції з яскраво вираженими смаковими акцентами, є більш міцніші, а є поєднання міцності та багатства смаку.

Перший купаж це поєднання вʼєтнамської робусти із сумішшю ефіопської та бразильської арабіки. Співвідношення зерен: пʼята частина це робуста, решта арабіка. Основна родзинка напою — чудовий солодкуватий смак з легкою гірчинкою.

Кому сподобається Купаж №2

Тому, хто в каві найперше цінує смак і аромат. Хто готовий експериментувати з методами заварювання, бо при використанні різних способів приготування смакові властивості напою будуть дещо змінюватись.

Як змелювати зерна

Композиція продається в зернах. Фасується по 1000 г. Тому помол необхідно здійснювати вдома. Розмір помолу визначається самостійно, але рекомендований середній. Хоча, для любителів кави по-турецьки потрібно молоти до найменшої фракції, до консистенції муки.

Як заварювати, щоб отримати найкращий смак

Справжні любителі кавових напоїв знають багато різних методик приготування і практикують їх. Купаж №1 створений впершу чергу для гурманів, для насолоди смаком і ароматом напою. Тому для заварювання найбільш доречною буде джезва чи кавоварка. Запарювання скромніше покаже смакові та ароматичні характеристики.

Що відчувається при споживанні

Горнятко завареної кави Купаж №1 — це багата, широка палітра смакових відтінків притаманна ефіопській арабіці, з солодкуватими тонами лісових ягід. Суміш можна використовувати для приготування еспресо.

Купити це екслюзивне поєднання робусти і арабіки можна просто на сайті або у фірмових точках продажу. Спробуйте насправді смачну каву!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!