Купаж №3 Арабіки/Робусти (60*40) елітні зерна 1000г

Купаж №3 Арабіки/Робусти (60*40) елітні зерна 1000г

Характеристики
Вид кави
Арабіка і робуста
Країна походження арабіки
Бразилія
Країна походження робусти
Індонезія
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 497.95

497.95 грн.

Без ПДВ: 497.95 грн.

10або більше 450.00 грн.Купаж №3 Арабіка/Робуста — це друга композиція в серії ексклюзивних купажів, створених митцями ТМ Кавуська. В композиції кави поєднано зерна індонезійської робусти та бразильської арабіки. Цікавим моментом є те, що Бразилія — світовий лідер експорту арабіки, а Індонезія — головний виробник робусти у світі. Обидва сорти кави мають цікаві характерні особливості, а їхнє поєднання створило дуже цікавий напій, в якому поєднується гарний смак з високою міцністю.

Для кого ця кава

Купаж №3 створений найперше для гурманів, які оскрім смаку цінують в кавовому напитку міцність та вʼязкість. Це прекрасний напій на початок дня.

Що входить у суміш

Композиція купажу складається з арабіки та робусти, у пропорції 6 до 4. Тому в смакових відтінках домінують солодкуваті тони бразильського сорту, розбавлені насиченою гірчинкою робусти.

Як змелювати

Купаж №2 Арабіка/Робуста можна купити тільки в зернах. Змелює какаобоби клієнт в домашніх умовах. Від розміру помолу напряму залежить смак. Чим мілкіша фракція, тим більш насичений букет буде отримано при заварюванні. Грубий годиться для любителя легкого смаку.

Як заварювати

Цю суміш можна готувати так, як кожен звик. Кожен варіант дасть гарний результат. Тільки кавоварка чи джезва підкреслить гірчинку та додасть у аромат тони гіркого шоколаду і карамелі, а запарювання у чашці відкриє квітково-ягідні відтінки смаку.

Який смак у кави

Приготована кава має приємний складний аромат, непогану пінку. Смакові акценти наступні: солодкуватий напій з вираженою гірчинкою, тривалим пряним післясмаком, в якому є легкий аромат диму. Напиток є досить вʼязким та густим, тому він однозначно знайде своїх прихильників.

Де купити

Купити «Купаж №3» можна в зернах, упакованих по 1000 г, в спеціалізованих точках продажу, супермаркетах або через корзину сайту. Не пропустіть цей оригінальний смак!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!