Купаж №4 Арабіки/Робусти (50*50) елітні зерна 1000г

Купаж №4 Арабіки/Робусти (50*50) елітні зерна 1000г

Характеристики
Вид кави
Арабіка і робуста
Країна походження арабіки
Ефіопія
Країна походження робусти
В'єтнам
Ароматизатор
Відсутній
Вага
1000г
Рейтинг:
На складі

На складі 460.00

460.00 грн.

Без ПДВ: 460.00 грн.

10або більше 410.00 грн.Купаж №4 Арабіка/Робуста — це дуже цікаве поєднання сортів кави. Він складається із зерен ефіопської арабіки та вʼєтнамської робусти, змішаних в однаковій пропорції. Результатом є напиток, який поєднує широку палітру фруктово-квіткових смакових відтінків ефіопського сорту, з густою гірчинкою і великим вмістом кофеїну кави з Вʼєтнаму.

Зовнішній вигляд зерен в обох сортів специфічний. Ефіопська арабіка має нетипові невеличкі, вузлуваті какаобоби, а у вʼєтнамської, вони зеленуватого та сіруватого кольору. Таке направду оригінальне поєднання зерен порадує прихильників кавового напою багатим смаком та гарним збадьорюючим ефектом.

Декілька слів про змелювання та заварювання

ТМ Кавуська пропонує Купаж №3 в зернах. Обʼєм упакування 1 кг. Запас на довший час для тих, хто вже розсмакував суміш або знає, що таке ефіопська арабіка. А якщо врахувати, що вʼєтнамська робуста забезпечить міцність, якої нема в африканського сорту, то і новачку можна сміливо купляти велику упаковку.

Розмір змеленого зерна має вплив на смак та інші показники напою: щільність, аромат, гіркоту тощо. Загальне правило таке: чим дрібніший помол, тим насиченіший та гіркуватіший смак. Але це дуже поверхнево. Має значення і методика заварювання. Купаж №3 заварений у турці, для прикладу, порадує насиченим кислуватим смаком з вираженою гірчинкою та шоколадно-винним післясмаком. Приготування через воронку, кемекс чи фільтр-пресс покаже більше фруктових тонів, лісових ягід, горіха.

Де продається

Купити Купаж №4 Арабіка/Робуста напростіше через корзину сайту. Проте, можна і в торгових точках на території України.

Заохочуємо скуштувати цей оригінальний смак, який, до речі, можна подарувати друзям, які цінують добрий смак кави!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!