Для фанатів львівської кави є чудова новина. Місцевий виробник “Престиж Продукт” запустив у серійне виробництво новий бренд

  • Для фанатів львівської кави є чудова новина. Місцевий виробник “Престиж Продукт” запустив у серійне виробництво новий бренд

Він цілковито і повністю присвячений темі кохання. Він отримав назву «ЛяМур». Цей термін, як відомо, у перекладі з французької означає «Любов». 

    В основі ідеї лежить думка, що кожен віковий період переживає це почуття по-різному. Для юних закоханих — це щось ніжне та високе. Для людей, що пройшли поряд все життя — це стабільність та виваженість, без феєрії почуттів. Для молодих, що входять в доросле життя — це час бурхливих почуттів та чуттєвих емоцій. Деталлю, що покликана відрізнити купажі виступає додатковий аромат.

    Перед розробниками лінійки стояло непросте завдання — передати смак кохання через букет кавового напою. Наскільки вони впорались судити шанувальникам кави. Згідно задуму творців аромат, що доданий до кавової основи, характеризує почуття. Всього є 3 аромати: бренді, бейліс та амарето. Відповідно і видів кави у серії також три. Принаймні поки що.
    
    Перший, що презентує період юної закоханості, збагачений ароматом італійського лікеру — амарето. Він отримав романтичну назву “Only Love”. Напій, який покликаний передати період бурхливих почуттів та емоцій, названо “Crazy Love”. Його смаковим додатком виступає бейліс. Це ірландський вершковий лікер. Третя  позиція серії, яка характеризує стабільність та витривалість почуттів, іменується “Love Forever”. Родзинка її смаку — аромат бренді. 

    Кавовою основою всіх 3 купажів виступає суміш декількох сортів арабіки. Перший компонент — це ефіопська Джимма, а другий — Сантос із Бразилії. Їх обрали не випадково. Обидва види кави входять у перелік найпопулярніших у світі. Кожен має свої специфічні особливості. Якщо ефіопський сорт — це багатий букет з квітів, ягід та какао, то бразильський — простота у всьому. Разом вони формують направду цікаву палітру смаку. А додані аромати вигідно підкреслюють ті чи інші смакові акценти.

    Всі види кави з лінійки “LаМур” реалізують в меленому вигляді. Упаковка 250 г. Вартість товару приємно порадує любителя кави. Зерна у суміші подрібнено до фракції середнього розміру. Тому готувати напій можна так, як хто звик. Гейзерна чи крапельна кавоварка, французький прес чи горнятка, навіть турка. Хоча фахівці для неї рекомендують обирати найменший розмір помолу. 

    Навколо кави сформувалось багато традицій та церемоній. Туреччина, Австрія, Ефіопія, Польща, В'єтнам та інші країни можуть запропонувати своє бачення споживання та рецептури кави. Більш того, в межах однієї країни, навіть родини є відмінності в приготуванні. Єдино правильної концепції немає. Правильним смаком є той, що подобається і приносить задоволення. А правильний спосіб приготування — той, що готує цей напій.
    
    Запрошуємо всіх любителів кави продегустувати нові смаки серії “Лямур” і обрати свій. Каву можна придбати у крамницях та супермаркетах України або через кошик сайту. Смачної дегустації!

2019-03-23 10:33:50
0
818

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!