Кавуська — це одна із 3 торгових марок, що виготовляється львівською компанією-виробником кави «Престиж Продукт»

 • Кавуська — це одна із 3 торгових марок, що виготовляється львівською компанією-виробником кави «Престиж Продукт»

Продукція під цим брендом поєднує в собі кавові продукти преміум-класу. Незважаючи на молодий вік, бренд уже набув популярності і його товари успішно реалізуються в торгових мережах Львова та України.
    Що ж вирізняє «Кавуську» від іншої продукції подібного рівня? Найперше зазначимо, що головна стратегічна ідея компанії полягає у презентації різних світових культур споживання кави. В асортименті присутні товарні позиції, що створені за мотивами турецької, ірландської, польської, шотландської, австрійської рецептури. 
    Другим показником, що вирізняє бренд від інших, є широкий асортимент. Каву під ТМ «Кавуська» можна купити в зернах і мелену, багато варіантів упакувань, від 75 г до 1000 г. Третя унікальна особливість — фірмове картонне упакування. У виробничих умовах кожна пачка кави вручну запаковується в коробки зі стильним шнурочком. Має вигляд готового подарунка.    
    Торгова марка включає в себе 3 серії продукції. Перша знайомить кавоманів з традиціями споживання кави різних країн світу. До неї належать:

 • «Варшавська»;
 • «Львівська»;
 • «Віденська»;
 • «Турецька»;
 • «Ірландська»;
 • «Шотландська» 

    Представлені позиції можна купити в зернах або подрібненому вигляді, у різних фасуваннях. Кавовою основою купажів виступає арабіка з Бразилії, Колумбії, Ефіопії. Другим компонентом є робуста з Індії, Індонезії, Уганди та Вʼєтнаму. Кожен з вказаних видів кави складається з поєднання 2-3 сортів. А смак “Шотландської”, “Ірландської”, “Віденської” та “Турецької” збагачено додатковими ароматами. Відповідно віскі, ірландського крему, шоколаду та кориці.
    Друга лінійка, що теж належить до «Кавуськи», має назву «Моносорти». Тут все зрозуміло. Кожна позиція — сорт в чистому вигляді, без домішок. Всього представлено 5 видів:

 • арабіка Бразилія Сантос;
 • арабіка Ефіопія Джимма;
 • арабіка Колумбія Сюпремо;
 • робуста Вʼєтнам;
 • робуста Індія Черрі.

    Гурмани знають, що це одні з найпопулярніших видів кави у світі. Товарні позиції цієї серії пропонуються тільки в зернах, в 2 варіантах упакування 1000 г та 200 г. Ступінь обсмажування — середній.
    Третя лінійка продукції, що виходить під брендом «Кавуська», має назву «Купажі». В неї входять укладені за ексклюзивними рецептами суміші. Як правило, поєднання арабіки та робусти. Співвідношення в кожному різне. В описі позиції вказані компоненти та їх пропорція. Кава з цієї лінійки реалізується тільки в зернах, в упакуванні 1 кг.
    Продукція  ТМ “Кавуська” задовольнить потреби навіть найвибагливішого гурмана. Напій до душі знайде кожен. Кава в зернах чи мелена, чиста арабіки чи оригінальний купаж з робустою, напиток з ароматом кориці чи шоколаду. Щоб детальніше познайомитись з асортиментом потрібно зайти в каталог на сайті. Цікаві факти про каву, оригінальні рецепти приготування в описах стануть приємним бонусом.

2019-03-23 10:32:36
0
699

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!