Торгова марка «CoffeeFan» представляє на ринку молодого львівського виробника «Престиж Продукт»

  • Торгова марка «CoffeeFan» представляє на ринку молодого львівського виробника «Престиж Продукт»

Амбітні майстри купажу постійно експериментують з новими смаками, щоб задовольнити найвибагливіших гурманів. І ось перелік новинок ТМ Кофефан, створених за останніх декілька тижнів:

  • CoffeeFan Whiskey — це оригінальний купаж, утворений поєднанням зерен вʼєтнамської та індійської кави, смак якого збагачений гоструватим ароматом шотландського віскі. Напій можна готувати по-різному: заварений в турці або кавоварці, у фільтр-пресі або кемексі. Готова кава має багатий букет, в палітрі якої розпізнаються ніжні та гоструваті, навіть брутальні смакові нотки.
  • CoffeeFan Irish Cream — композиція, покликана познайомити українського кавового гурмана зі смаком ірландської традиції. В цій країні каву споживають додаючи до напою місцевий віскі або крем (вершковий спиртний напій, виготовлений на основі віскі). Смак  Irish Cream надзвичайно приємний, в букеті присутній шоколадно-вершкові нотки, з тонким присмаком лимона.
  • CoffeeFan Chocolate — це новий смак та аромат для тих, хто любить каву по-віденськи. Як відомо, віденський рецепт передбачає сміливі експерименти з компонентами. Додають апельсинову цедру, мускатний горіх, а також і шоколад. Це композиція сортів кави з Індії та Вʼєтнаму, збагачена ароматом шоколаду. Чудово смакує з додаванням вершків чи молока.
  • CoffeeFan Cinnamon — цей купаж створений, щоб познайомити клієнтів виробника зі смаком турецької кавової традиції. Турки споживають каву, надзвичайно дрібно змелюючи зерна і додаючи в напій прянощі, наприклад, корицю. І смак цього напою відповідає канону. Багатий чудовий смак з ароматом східних прянощів.

Новинки на даний час доступні тільки в зернах, упаковані по 1000 г. Запрошуємо до дегустації!

2018-11-11 15:06:53
0
1003

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!