Вітаємо всіх, хто любить смакувати горнятком доброї ароматної кави!

  • Вітаємо всіх, хто любить смакувати горнятком доброї ароматної кави!

Саме для них відкрито новий інтернет-магазин, який пропонує широкий асортимент самих різноманітних кавових продуктів. Він має назву «Кавуська».

Ми базуємся в столиці Західної України — Львові. Наше місто віддавна відоме своїми кавовими традиціями. В магазині можна придбати каву в зернах або мелену. В асортименті продукції є найрізноманітніші композиції. Кожен знайде для себе особливий смак. Цінові пропозиції теж нікого не залишать байдужими. Продукція магазину складається із двох торгових марок: «Кавуська» та «CoffeeFan». Торгова марка «Кавуська» належить до сегменту премум класу, поєднує в собі ексклюзивні серії, які знайомлять кавових гурманів зі смаками іноземних традицій споживання кави. Сюди належать: «Віденська», «Ірландська», «Варшавська» та інші купажі серії. Є окрема пропозиція по елітним моносортам: Колумбія Сюпремо, Ефіопія Джимма та багато інших.

Торгова марка «CoffeeFan» - це бюджетний сегмент кави, але різноманітність бренду та чудові смаки приємно здивують. Є чисті букети арабіки чи робусти, є унікальні купажі сортів, є композиції збагачені ароматами: ірландський крем, віскі, кориця чи багато інших.

Завітайте на сайт http://kavuska.com/ і зробіть Ваш вибір!

2018-10-12 17:21:54
0
783

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!