ЛяМур

Код товару: Only Love

ЛяМур "Only Love"


106.12 грн.

На складі

Перший купаж нової серії кави від компанії «Престиж Продукт» має назву «Lамур Only Love». Сама ліній..

Код товару: Crazy Love

ЛяМур "Crazy Love"


106.12 грн.

На складі

Команда технологів молодого виробника кави зі Львова «Престиж Продукт» розробила нову лінійку товарі..

Код товару: Love Forever

ЛяМур "Love Forever"


106.12 грн.

На складі

Кава «Lамур Love Forever» - купаж нової серії продукції львівського виробника «Престиж Продукт», яка..

ЛяМур

У Львові порівняно нещодавно розпочав свою діяльність новий виробник кави «Престиж Продукт». В місті та по всій території України вже можна придбати продукцію брендів «Кавуська» та «CoffeeFan», що випускаються львівською  компанією. Проте технологи та купажисти і далі працюють над розширенням асортименту, і чергова новинка — це нова серія кави, присвячена тематиці любові. В неї входить 3 товарних позиції. Всю лінійку названо «Lамур». 

    Всім відомо, що в юності, зрілості та старості любов відчувається і переживається інакше. Для юнаків — це ніжність та платонічність, зрілих — пристрасть та емоційність, старшого покоління — повага, стабільність та витриманість. Відповідно творці «Лямур» вирішили кожен віковий період виразити через смак напою. Розглянемо детальніше товарний ряд.

    Першим купажем серії є кава «Laмур Only Love». З назви зрозуміло, що мова про платонічне переживання кохання, коли достатньо бути поряд і просто любити. Щоб передати цей почуття з'єднали зерна ефіопської арабіки сорту Джимма з бразильським Сантосом. Ці види суттєво відрізняються своїми смаковими показниками. Для африканської кави властивий багатий і насичений букет з відтінками ягід, квітів та гіркого шоколаду. В свою чергу бразильський сорт — це порівняно простий смак з легкою гірчинкою і солодкістю, практично без кислотності. Але родзинкою «Only Love» став ніжний та м'який аромат амарето. Він гармонічно доповняє загальну смакову композицію. Найповніше розкриває букет напою заварювання у турці або моці.

    Напитком, яким передає солодкий період переходу від юності до зрілості, є кава «Laмур Crazy Love». В якості основи використали те саме поєднання сортів, що і минула композиція. Але смаковий додаток тут інший. Це солодкуватий аромат ірландського вершкового лікеру — бейлісу. Букет цієї композиції є ніжним та солодким, а головний ефект настає після споживання. Це м'який та тривалий післясмак молочного шоколаду. З методиками заварювання можна поекспериментувати. Добрий результат буде при фільтраційних способах: воронка, клевер, кемекс. Непогано розкриває смак джезва чи крапельна кавоварка.

    Завершальним купажем серії є кава «Lамур Love Forever». Це кохання перевірене часом та випробуваннями виражене в філіжанці ароматного напою. Поєднання зерен і для цього бленду залишилось тим самим, арабіка Джимма і Сантос. Але змінено ароматичний компонент. Тут це бренді. Логічно, що витривалість та міцність презентує саме цей смак. Ця кава є досить міцною, з гоструватим букетом. Однозначно сподобається любителям спиртових відтінків. Найкраще готувати у турці або крапельній кавоварці.

    Каву лінійки «Лямур» реалізується лише в меленому вигляді. Вона розфасована в пачки по 250 г. Покупка можлива в торгових мережах Львова та країни або через кошик сайту. В каталозі, в описі товарних позицій є більш детальна інформація про сам купаж та варіанти приготування. Цікаві історичні факти та описи природного середовища вирощування кави допоможуть краще пізнати улюблений напій. Приємної дегустації!